اولین جلسه شورای اداری بهارستان در سال ۹۷ برگزار شد

اولین نشست شورای اداری شهرستان بهارستان در سال حمایت از کالای ایرانی با حضور مسئولان شهرستانی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، اولین نشست شورای اداری شهرستان بهارستان در سال جاری به ریاست بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان و با حضور بخشداران بخش‌های بوستان و گلستان، ائمه جمعه شهرهای گلستان و نسیم شهر، رؤسای ادارات شهرستان، اعضای شوراهای اسلامی شهر و جمعی دیگر از مسئولان شهرستانی در سالن پیامبر اعظم (ص) فرمانداری بهارستان برگزار گردید.
گفتنی است که در این جلسه رؤسای ادارات شهرستان بهارستان پیرامون راهکارهای حمایت از کالای ایرانی ابراز نظر کردند و طرح‌هایی را به فرماندار شهرستان بهارستان در این جهت ارائه دادند.
سلیمان‌پور در این جلسه با بیان اینکه تولیدات ملی نیازمند ارتقا کیفیت می باشند، تبیین کرد: برای جلب اعتماد مردم به جهت خرید کالاهای داخلی می بایست در وهله اول کیفیت کالاهای تولید داخل را افزایش داد.
وی در ادامه به نامگذاری سال ۹۷ توسط رهبر معظم انقلاب به سال حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و عنوان داشت: باتوجه به شرایط و مشکلات موجود، حمایت از کالای ایرانی یک ضرورت انکار ناپذیر بوده و نیازمند توجه ویژه مردم و مسئولین می باشد، چراکه شعار سال ۹۷، در واقع راه حل رفع بسیاری از مشکلات موجود است.
درپایان لازم به ذکر است که این جلسه با دستور کار تبیین شعار سال و همچنین تشریح سیاست‌ها و برنامه‌های دولت پیرامون موضوع تقویت اقتصاد ملی و حمایت از کالای ایرانی برگزار گردید، که حاضرین در جلسه در انتها پیرامون موضوع به بحث و گفت‌وگو و تبادل نظر پرداختند.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.