اولین اجلاس نماز شهرستان‌های استان تهران در بهارستان برگزار شد

اولین اجلاس نماز شهرستان‌های استان تهران با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، اولین اجلاس نماز شهرستان‌های استان تهران با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی‌فرد امام جمعه موقت تهران، حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان، ائمه جمعه بخش بوستان و گلستان وجمعی دیگر از مسئولان شهرستانی در محل سالن سجادیه نسیم شهر برگزار گردید.

گفتنی است که این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد و در ادامه آن حجت الاسلام والمسلمین محسن‌زاده امام جمعه بخش بوستان با عرض خیرمقدم به حاضرین در همایش، نکاتی را در رابطه با اهمیت نماز جمعه و توجه دشمنان به این مراسم باشکوه بیان کرد.

در ادامه مراسم فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به اهمیت و تاثیر نماز جمعه در جامعه امروز، برای حاضرین در مراسم پیرامون موضوع برگزاری همایش سخنرانی کرد و مطالبات مفیدی را در این خصوص بیان کرد.

وی همچنین نمازجمعه را از تمام جهات دارای اهمیت ویژه دانست و خاطرنشان کرد: اجلاس نماز فرصتی مغتنم می باشد تا با هم فکری برای ترویج و توسعه نماز در سطح جامعه و ترغیب شهروندان به شرکت در نمازجمعه تلاش کنیم.

لازم به ذکر است که درپایان این همایش، حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی‌فرد برای شرکت کنندگان در اجلاس نماز شهرستان‌های استان تهران سخنرانی کرد و به اثرات مثبت برپایی نمازجمعه از لحاظ دینی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی پرداخت بر تداوم برگزاری این اجلاس در سطح استان تهران و شهرستان‌های متخلف استان تاکید کرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.