عضو شورای اسلامی نسیم شهر:

اوضاع فوت‌شدگان کرونا در بهارستان وخیم است

عضو شورای اسلامی نسیم شهر گفت: وضعیت مبتلایان و فوت‌شدگان ویروس کرونا در شهرهای شهرستان بهارستان وخیم و نگران کننده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، یک عضو شورای اسلامی نسیم شهر با اشاره به وضعیت شیوع ویروس کرونا در شهرستان بهارستان، عنوان داشت: تنها در طول دو روز گذشته ۶ فوتی مبتلا به کرونا در آرامستان باغ بهشت نسیم شهر دفن شده‌اند.

وی در ادامه باتاکید بر لزوم توجه حدی به نکات و توصیه‌های بهداشتی، تصریح کرد: دیروز ۴ نفر فوتی داشتیم و تا ظهر امروز هم دو نفر دیگر به جمع آن‌ها اضافه شدند، افزایش روند مرگ کرونایی‌ها در این منطقه واقعا نگران کننده شده است.

این عضو شورای اسلامی نسیم شهر همچنین به اهمیت پرهیز مردم از حضور در کانون‌های آلودگی اشاره کرد و افزود: توصیه می کنیم در کانون‌های آلودگی به ویژه در خیابان سوم نسیم شهر تجمع نکنید و برای جلوگیری از شیوع کرونا، زیارت اهل قبور را نیز به ایام دیگری موکول نمایید.

بدون تردید این یک واقعیت است که بیماری کرونا در نسیم شهر شیوع یافته و اگر مسائل بهداشت و سلامت را رعایت نکنیم چه بسا اوضاع از این هم بدتر شود و قطع زنجیره انتقال این ویروس بسیار سخت شود.

درپایان لازم به ذکر است که تبریک عید از طریق تماس تلفنی و همچنین تعطیلی دید و بازدیدهای می تواند تاثیر به سزایی در کنترل شیوع ویروس کرونا داشته باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.