رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه:

اهتمام شورای شهر حمایت از منافع مردم می باشد/ اعضای شورای شهر تدارکات‌چی ادارات در مراسم‌ها نیستند

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه گفت: باید به پیشنهادات شوراهای اسلامی شهر توجه بیشتری صورت بگیرد و از آن‌ها استفاده اساسی شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمدرضا دهقان‌نیری رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه با انتقاد نسبت به صحبت‌های برخی در خصوص وظایف اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا، بیان داشت: نباید شوراها را به عنوان تدارکات‌چی ادارات در مراسم‌های مختلف دید.

وی همچنین باتاکید بر نقش اساسی شوراهای اسلامی شهرها و روستاها، اظهار داشت: می بایست از پیشنهادات ارائه شده توسط شوراهای اسلامی، استفاده‌های اساسی و درست صورت بگیرد، و نباید این پیشنهادات نادیده گرفته شود.

دهقان‌نیری در رابطه با عملکرد شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرسنان بهارستان، گفت: از ۴ سال گذشته تاکنون، تمام اهتمام ما ایستادن در خط مقدم حمایت از منافع مردم و خدمت صادقانه بوده است.

وی در ادامه با بیان اینکه پارلمان محلی از توان بسیار مضاعفی برای قانون‌گذاری مواجه است، عنوان داشت: قانون اساسی نیز به اهمیت نهاد شورای اسلامی شهر پی برده است و در اصل ۸۲ این قانون به توان پارلمان محلی برای ارائه پیشنهاد به منظور تصویب در مجلس شورای اسلامی نیز تصریح گردیده است.

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه به اهمیت ارج نهادن به این تشکیلات در سرتاسر کشور اشاره کرد و اظهار داشت: دیدگاه قرار گرفتن شورای اسلامی شهر به عنوان تدارکات‌چی‌های مراسم‌ها امری غلط بوده و باید نفی شود.

وی درپایان باتوجه به اینکه اعضای شوراهای اسلامی شهرها توانایی‌ها و قابلیت‌های زیادی دارند، افزود: اگر پتانسیل این نهاد بزرگ بهتر درک شود بدون تردید پیشرفت‌های بزرگ‌تری برای شهرصالحیه و شهرستان بهارستان حاصل خواهد شد و همچنین شورای اسلامی شهر نیز بهتر از گذشته می تواند وظیفه خود که خدمت به مردم می باشد را انجام دهد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.