امام جمعه بخش گلستان:

انقلاب باوجود مشکلات فراوان چهل سال به راه خود ادامه داده است/ شرکت در مراسم عزاداری ماه محرم طریق بندگی می باشد

امام جمعه بخش گلستان گفت: همانگونه انقلاب اسلامی ایران با وجود تمام مشکلات چهل سال است که به راه خود ادامه می دهد، باید دستاوردهای آن نیز به مردم شناسانده شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با اشاره به نزدیکی ماه محرم، بیان داشت: شرکت در مراسم‌های عزاداری ماه محرم و صفر طریق بندگی، معرفت و نزدیکی به حق تعالی می باشد و چه بسیار کسانی که در این مراسم‌ها از گناه و معصیت توبه کرده‌ و به راه راست بازگشته‌اند.

وی با بیان اینکه عزاداری امری مستحب است، تبیین کرد: در ماه محرم باید هواسمان باشد که برگزاری مراسم‌های عزاداری سبب بروز آزار و اذیت برای خانواده‌ها نشود و مراسم‌ها را در ساعات مناسب برگزار نماییم و به درستی برای امام حسین (ع) و یاران آن حضرت عزاداری کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور در ادامه باتاکید بر توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان انقلاب و ایران، گفت: خوشبختانه با وجود تمام این مشکلات انقلاب اسلامی در مسیر پیشرفت قرار گرفته است و اگرچه ممکن است این پیشرفت آهسته باشد اما باید بدانیم که در برابر تلاش دشمنان برای جلوگیری از حرکت روبه جلوی کشور، ما همچنان درحال رشد می باشیم.

وی در رابطه با استفاده دشمنان از فضای مجازی برای فاسد کردن ذهن جوانان، اذعان داشت: نبابد در برابر تلاش‌‌های دشمنان به خصوص آمریکا دست روی دست گذاشت و همه می بایست باهم متحد باشیم چراکه ما پیروان و محبان حسین بن علی (ع) بوده و باید با صبر و استقامت در برابر توطئه‌ها ایستادگی نماییم.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه لزوم رعایت حجاب، عفاف و امر به معروف و نهی از منکر و… در جامعه، افزود: همانگونه که باید به فکر مشکلات معیشتی مردم باشیم می بایست به مسایل دینی و مذهبی جامعه نیز توجه ویژه داشته باشیم و روحیه امید و نشاط در جامعه را حفظ نماییم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.