شهردار نسیم شهر:

انقلاب ایران را رساترین فریاد تاریخ می باشد/انقلاب اسلامی ایران مبتنی بر بینش عمیق توحیدی است

شهردار نسیم شهر گفت: انقلاب اسلامی ایران مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس شوندی شهردار نسیم شهر با اشاره به آغاز ایام الله دهه فجر، اظهار داشت: دهه فجر‌ سرآغاز دوباره طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزش‌های اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ما می باشد که گذشته را از آینده جدا ساخته است.

وی در ادامه با بیان اینکه دهه فجر، تولد اسلام ناب، نقطه عطف تاریخ و تبلور اراده امتی مومن و مجاهد برای حاکمیت ارزش‌های الهی بود، گفت: اولین روز این دهه ورود سراسر نور یگانه دوران، حقیقت ایمان و جهاد و سلطه ستیزی، امام همه خوبی‌ها، تجلی همه خوبی‌ها با پیروزی نور بر ظلمت بود.

شوندی انقلاب ایران را رساترین فریاد تاریخ برشمرد و تببین کرد: انقلاب ایران مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود، که در آن ملت انقلابی ایران، با اعتقادی وسیع و راسخ، نیروهای کفر و باطل را شکست داده و چشم قدرتمندان را خیره ساختند.

وی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب و تمامی شهیدان انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان حرم، عنوان داشت: بی‌شک همراه شدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با ایام فاطمیه و شهادت حزن‌انگیز حضرت زهرا (س) بستر مناسبی را برای ارائه پیام‌های معنوی انقلاب اسلامی فراهم خواهد ساخت.

شهردار نسیم شهر درپایان باتوجه به اینکه مکتب انقلاب ما مکتبی علوی، فاطمی و حسینی است، خاطرنشان کرد: این انقلاب با نام کربلای عشق گره خورده است و روح و جان شهیدان ما و حال و هوای انقلاب و دفاع مقدس ایران اسلامی همواره با نام کربلا و زهرای مرضیه عجین بوده و قلوب ما نیز همواره به عشق نینوای شهیدان می تپد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.