معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بهارستان:

انقلاب اسلامی نگاه‌ها را به توانمندی‌ها و منزلت زنان ایرانی تغییر داد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بهارستان گفت: بدون تردید انقلاب اسلامی نگاه‌ها را به توانمندی‌ها و منزلت زنان ایرانی تغییر داد و بانوان را در جامعه امروز در جایگاهی مناسب قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست کارگروه زنان و خانواده با حضور تقی سالک معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان بهارستان و جمعی از بانوان فعال بهارستانی در سالن اجتماعات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

سالک در این نشست باتاکید بر اینکه انقلاب اسلامی جایگاه زنان و خانواده در ایران را ارتقا بخشید: انقلاب اسلامی در کنار ایجاد تحولات عظیم در عرصه‌های سیاسی و بین‌المللی، یک انقلاب اجتماعی محور بود و افزایش حضور بانوان در جامعه نیز از جمله ثمرات این موضوع می باشد.

وی در ادامه با اشاره به حضور فعال بانوان در جامعه امروز، تصریح کرد: بدون تردید انقلاب اسلامی نگاه‌ها را به توانمندی‌ها و منزلت زنان ایرانی تغییر داد و بانوان را در جامعه امروز در جایگاهی مناسب قرار داد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان بهارستان در رابطه با توجه دولت به نقش بانوان در جامعه و مدیریت آن، اظهار داشت: سهم بانوان در مدیریت کشور در دولت دوازدهم افزایش قابل توجهی داشته است که این موضوع به روشنی قابل مشاهده می باشد.

وی درپایان باتوجه به ایام الله دهه فجر سال جاری، خاطرنشان کرد: بدون شک رویکرد برنامه‌های دهه مبارک فجر در سال جاری و در شهرستان بهارستان می بایست به گونه‌ای باشد که خانواده‌ها بیشترین بهره‌گیری را از این دهه داشته باشند.

لازم به ذکر است که درپایان نشست کارگروه زنان و خانواده، پیشنهادات و درخواست‌هایی توسط بانوان بهارستانی حاضر در جلسه مطرح گردید و همچنین به سئوالات حاضرین پیرامون موضوعات مطرح شده پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.