رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرصالحیه:

انفجار ساختمان حسینیه صالحیه خسارت جانی نداشت

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرصالحیه گفت: با وجود تخریب کامل ساختمان حسینیه شهرصالحیه، هیچگونه خسارت جانی به شهروندان صالحیه وارد نشده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، رضایی رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرصالحیه در جمع خبرنگاران با اشاره به حادثه انفجار بامداد امروز، عنوان داشت: متاسفانه به دلیل شدت انفجار، ساختمان حسینیه شهرصالحیه به صورت ۱۰۰ درصدی مورد تخریب قرار گرفت.

وی در رابطه با شرایط و جزئیات محل حادثه و شهروندان بهارستانی ساکن این محله، تصریح کرد: در جریان این انفجار هیچ خسارت جانی نداشتیم و فقط یکی از شهروندان شهرصالحیه درپی حادثه، دچار وحشت و استرس بیش از اندازه شده بود که با کمک نیروهای امداد رسان مداوا گردید.

رضایی در ادامه باتاکید بر عوامل بروز این حادثه در شهرصالحیه، اظهار داشت: دلیل این انفجار، ناشی از نشت گاز تقریباً به ۱۰ منزل مسکونی و مغازه آسیب وارد کرد که ۴ مورد از این آسیب دیدگی‌ها جدی می باشد و مابقی خسارات در حد شکستن شیشه و موارد این چنینی بود.

وی همچنین با بیان اینکه به خودروهای اطراف این محل نیز خساراتی وارد شده است، تبیین کرد: یکی از خودروهای اطراف ساختمان حسینیه شهرصالحیه ۸۰ درصد و دیگری ۳۰ درصد دچار آسیب دیدگی شده است و سایر خودروها نیز به صورت جزئی دچار آسیب دیدگی شده‌اند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرصالحیه درپایان باتوجه به اینکه نیروهای آتش‌نشانی بلافاصله بعد از اطلاع از حادثه در محل حاضر شدند، خاطرنشان کرد: مأموران سازمان آتش‌نشانی شهرصالحیه بعد از حضور در محل حادثه ابتدا عامل انفجار را شناسایی و محل را ایمن‌سازی کرده و سپس شرایط محیط را آرام و خسارات وارده به ساختمان حسینیه و محیط اطراف و وسایل نقلیه ساکنین این محله را برآورد کردند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.