انسداد چهار نقطه شرق استان تهران

به گزارش بهارستانه، منبع: انتهای پیام/*فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: از ساعت ۱۰ صبح فردا در چهار نقطه فیروزکوه، آبعلی، چرمشهر و شریف‌آباد، مسدود و از خروج خودروهای بومی و ورود خودروهای غیربومی جلوگیری خواهد شد ولی عبور و مرور خودروهای شخصی پلاک بومی بین استان تهران و البرز بلامانع است.

به گزارش بهارستانه،سرهنگ ایرج کهریزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاری در پردیس در خصوص اجرای محدودیت‌های تردد در شرق استان تهران در طی تعطیلی‌های سراسری (دو هفته ای) از یکم آذر ماه، اظهار کرد: با اعمال محدودیت‌های جدید این فرماندهی با ایجاد ایستگاه‌های بازرسی در چهار نقطه فیروزکوه، آبعلی، چرمشهر و شریف آباد که از ساعت ۱۰ صبح فردا آغاز خواهد شد با متخلفان برخورد خواهد کرد.

وی گفت: خروج خودروهای پلاک بومی و ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به استان‌های تهران و البرز ممنوع بوده و تردد خودروهای امدادی، درمانی، انتظامی، حمل بار، مسافر، مایحتاج و ارزاق مردمی همچنین سوخت از این استان‌ها آزاد است.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در عین حال تصریح کرد: عبور و مرور خودروهای شخصی پلاک بومی بین استان تهران و البرز بلامانع است و فقط خروج خودروهای بومی از استان تهران و البرز به دیگر استان‌ها همچنین ورود خودروهای غیربومی به داخل استان‌های تهران و البرز ممنوع خواهد بود.

کهریزی ادامه داد: این محدودیت از ساعت ۱۰ صبح فردا چهارشنبه ۲۸ آبان‌ماه در چهار نقطه خروجی و ورودی شرق استان تهران اعمال و عوامل پلیس راه با آمادگی صد درصدی در سطح محورها حاضر بوده و با خودروهای متخلف برخورد قاطع و قانونی خواهند کرد.

وی اضافه کرد: عوامل پلیس راه در این گیت‌ها به رانندگان توصیه می‌کنند تا از ادامه مسیر پرهیز کنند و اگر راننده‌ای اصرار بر نقض قانون داشته باشد، مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جریمه برای خودروی وی اعمال خواهد شد.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران تصریح کرد: دوربین‌های ثبت تخلفات طی مدت اجرای محدودیت‌های کرونایی، خوردوهای غیربومی را جریمه خواهند کرد همچنین تردد و عبور خودروهای بومی استان‌های تهران و البرز از این دوربین‌ها بلامانع خواهد بود.

کهریزی بیان کرد: طی تبصره‌ای از ابلاغیه‌ای که ساعتی پیش به این فرماندهی ارسال شده، ممنوعیت‌ها از انتهای حوزه استحفاظی استان تهران و البرز، فاتب، شرق، غرب و البرز آغاز و به صورت یکپارچه ورود پلاک‌های غیربومی و خروج پلاک‌های بومی ممنوع خواهد بود.

منبع:

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.