انجمن معلولین نشاط لوازم التحریر بیش از هزار دانش آموز بهارستانی را تامین کرد

انجمن معلولین نشاط شهرستان بهارستان با همراهی مردم لوازم التحریر بیش از هزار دانش آموز نیازمند بهارستانی را تامین کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، شهرستان بهارستان از مناطق محروم استان تهران به شمار می رود که دانش آموزان بسیاری نیز دارد که برخی از آن‌ها به دلیل مشکلات معیشتی خانواده‌هایشان یا نداشتن سرپرست و وضع مالی مناسب قادر به ادامه تحصیل نمی باشند که همین امر سبب شده است تا هر ساله گام‌های بسیاری در جهت تامین نیازهای این دانش آموزان به جهت ادامه تحصیل توسط شهروندان برداشته شود.

گفتنی است که با خیرخواهی مردم نیکوکار و همت بلند انجمن معلولین نشاط شهرستان بهارستان برای بیش از هزار و دویست معلول شهرهای گلستان و نسیم شهر بسته لوازم التحریر و… تهیه و توزیع شد تا نبود این قبیل نیازها مانع ادامه تحصیل و رشد کودکان بهارستانی نشود.

چقدر خوب است که در راستای پوشش هزینه‌های تحصیل دختر و پسری که ممکن است هیچ وقت رنگ کلاس درس را نبینند و برای همیشه رویای درس خواندن در سرشان باقی بماند هم نذر کنیم، نذری که بدون شک از جنس مهربانی و انسانیت می باشد و مطمئناً دیگران را نیز به گام برداشتن در این جهت تشویق می نماید.

نذری مهربانانه و بزرگ که قطعاً ارزش معنوی آن بسیار بالا و کمتر از امر مقدس مدرسه‌سازی نمی باشد چراکه در این اقدام نیز امکان تحصیل برای کودکان بسیاری که بدون تردید در آینده، مسیر پیشرفت کشور را هموار خواهند کرد.

ناگفته نماند که همه ما باید توجه داشته باشیم که در کنار کودکان بازمانده از تحصیل، کودکان هم مدرسه‌ای و حتی هم محله‌ای فرزندمان را که شاید والدینشان در شرایط اقتصادی نامطلوب امروز از پس خرید لوازم التحریر و روپوش فرزندانشان برنمی آیند را هم فراموش نکنیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.