انجمن سینمای جوانان در بهارستان تاسیس می شود/ بازدید مسئولان کشوری از ظرفیت‌های فرهنگی بهارستان

طی برگزاری جلسه‌ای با مسئولان کشوری، تاسیس انجمن سینمای جوانان در شهرستان بهارستان قطعی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، فلکیان معاون امور استان‌های انجمن سینمای جوانان ایران به همراه مسئولین گروه سینمایی معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و غلامرضا آبکار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان از امکانات سطح شهرستان بازدید به عمل آوردند.

گفتنی است که در این بازدید که به منظور صدور مجوز تأسیس نمایندگی انجمن سینمای جوانان صورت گرفت، آبکار با ارائه توضیحاتی در رابطه با وضعیت جمعیتی، اجتماعی و همچنین آسیب‌های اجتماعی که جوانان بهارستانی را تهدید می کند، بیان داشت: از هیأت حاضر می خواهم تا با رویکرد مثبت به راه اندازی نمایندگی انجمن سینمای جوانان در شهرستان بهارستان کمک نمایند تا بتوانیم حداقل‌های هنر سینما را در این شهرستان مهیا کنیم.

در ادامه این نشست، فلکیان با اشاره به چگونگی و چرایی اعطای مجوز تأسیس نمایندگی، شرایط احراز مسئول نمایندگی و همچنین امکانات مورد نیاز برای این موضوع را توضیح داده و نکاتی را در این خصوص بیان کرد.

سپس مازیار قلمی رئیس گروه سینمایی معاونت هنری اداره کل مطبوع با بیان نکات کلیدی پیرامون موضوع وظایف نمایندگی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این خصوص، بر ایجاد بستری مناسب برای فعالیت‌های هنری در سطح شهرستان بهارستان تاکید کرد.

حمید رجب‌نیا کارشناس هنری و بهروز خوش‌نیت مسئول حراست اداره نیز در طول این جلسه به طرح مسائل خود در رابطه با اهمیت راه اندازی انجمن سینمای جوانان در شهرستان بهارستان پرداختند.

لازم به ذکر است که در این نشست علاوه‌بر تصویب تأسیس نمایندگی انجمن بهارستان مقرر شد رضا شاه‌محمدی به جهت پذیرش مسئولیت نمایندگی به اداره کل متبوع معرفی شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.