سرپرست شهرداری شهرصالحیه:

انتقال آب خام به فضای سبز از اولویت‌های مهم و اساسی آبیاری می باشد/ معابر شهری ترمیم و نوسازی می شوند

سرپرست شهرداری شهرصالحیه گفت: باتوجه به اهمیت انتقال آب خام به فضای سبز عملیات لوله گذاری انتقال آب خام در پروژه کمربندی آیت‌الله رفسنجانی آغاز شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمد آگاهی‌مند سرپرست شهرداری شهرصالحیه با اشاره آغاز عملیات لوله گذاری انتقال آب خام، بیان داشت: این اقدام در راستای آبیاری فضای سبز در پروژه کمربندی آیت الله رفسنجانی توسط شهرداری در دست اجرا می باشد.

وی در ادامه باتاکید بر جزئیات و اهداف اجرای این پروژه در شهرصالحیه، تصریح کرد: در راستای استفاده بهینه از منابع آبی پایدار، صرفه جویی و همچنین حذف آب شرب از شبکه آبیاری فضای سبز عملیات انتقال آب خام به پروژه آیت الله رفسنجانی آغاز شده است.

آگاهی‌مند با بیان اینکه انتقال آب خام به فضای سبز از اولویت‌های مهم و اساسی آبیاری می باشد، اظهار داشت: درحال جاضر این اقدام در اکثر پارک‌ها، بلوارها و همچنین برخی معابر در سطح شهرصالحیه انجام شده است.

وی همچنین به نحوه اجرای پروژه مذکور در شهرصالحیه اشاره کرد و گفت: طول اجرای این لوله گذاری یک کیلومترمی باشد که به این مسیر امتداد یافته است و مجموع لوله گذاری انجام شده در دو فاز پروژه رینگ شهری ۲۲۰۰ متر گزارش شده است.

سرپرست شهرداری شهرصالحیه درپایان باتوجه به آغاز عملیات اجرایی جدول گذاری سطح کوچه‌ها و معابر شهری، خاطرنشان کرد: روند جدولگذاری در کوچه میلان ۵ در دستور کار واحد عمران شهرداری صالحیه قرار گرفته است و در  راستای اجرای این طرح، عموم معابر فرسوده شهر شناسایی و در راستای خدمت به شهروندان بر طبق اولویت‌بندی صورت گرفته اصلاح می شوند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.