انتصاب دکتر سعید ناجی به‌ عنوان فرماندار بهارستان

دکتر سعید ناجی طی حکمی از سوی عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر محترم کشور به ‌عنوان فرماندار شهرستان بهارستان منصوب شد. به گزارش بهارستانه، جناب آقای رحمانی فضلی وزیر محترم کشور در حکم مسئولیت دکتر ناجی پس از معرفی وی به ‌عنوان فرماندار شهرستان بهارستان آورده است: امید است با اتکال به خداوند متعال و در […]

دکتر سعید ناجی طی حکمی از سوی عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر محترم کشور به ‌عنوان فرماندار شهرستان بهارستان منصوب شد.

به گزارش بهارستانه، جناب آقای رحمانی فضلی وزیر محترم کشور در حکم مسئولیت دکتر ناجی پس از معرفی وی به ‌عنوان فرماندار شهرستان بهارستان آورده است: امید است با اتکال به خداوند متعال و در چار چوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاستهای دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) موفق باشید.

تا قبل از صدور حکم وزیر کشور جناب آقای دکتر ناجی از تاریخ 12/8/1392 با حکم مهندس هاشمی استاندار محترم تهران به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان بهارستان بود.

شهرستان بهارستان با دو بخش گلستان و بوستان یکی از شهرستان‌های استان تهران است که در تاریخ 26 اسفند 1389 تاسیس گردید و قبل از آن جزو شهرستان رباط کریم بوده است.

بنا بر سرشماری سال 1390 جمعیت شهرستان بهارستان حدود 600 هزار نفر برآورد شده است.

منبع:روابط عمومی فرمانداری بهارستان

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.