امام جمعه بخش گلستان:

انتخاب فرد شایسته در انتخابات بسیار مهم است/ مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه شرکت کنند

امام جمعه بخش گلستان گفت: در انتخابات پیش‌رو باید فردی را انتخاب کنیم که مؤمن، انقلابی، دارای روحیه جهادی و کارآمد و کاربلد باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با اشاره به سالروز شهادت حضرت ام‌البنین (س) و روز تکریم مادران شهدا، بیان داشت: این حضرت دارای کمالات بسیار فراوان و مودب به آداب الهی می باشد.

وی در ادامه باتاکید به نزدیکی ۲۲ بهمن ماه، گفت: راهپیمایی این روز هر سال از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و امسال از سال‌های قبل نیز مهم‌تر می باشد که با چهلمین روز از شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی نیز مصادف شده است.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور در رابطه با اهمیت حضور حداکثری مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، تبیین کرد: بدون تردید حضور حماسی و حداکثری مردم و مسئولین در راهپیمایی این روز، سیلی محکمی به آمریکا و هم‌دستانش خواهد بود.

وی همچنین به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات اشاره کرد و اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در بیانات خود به نوعی حجت را برای تمام افراد به ویژه کسانی که تصمیمات شورای نگهبان را زیر سئوال می بردند، تمام کرد و حضور در انتخابات را با وجود برخی مشکلات حاصل از بعضی از کم‌کاری‌ها برهمه واجب دانست.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به صحبت‌های عده‌ای بر ضد شورای نگهبان، خاطرنشان کرد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمود حمله به شورای نگهبان جزو بدترین کارها می باشد و باید با احترام به قانون، انتخابات و تصمیمات شورای نگهبان می بایست فردی را انتخاب کنیم که مؤمن، انقلابی، دارای روحیه جهادی و کارآمد و کاربلد باشد و صرف داشتن مدرک تحصیلی و داشتن حداقل‌ها به هر فردی رأی ندهیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.