انتخابات ۱۴۰۰ در سایه نشاط و امید با مشارکت حداکثری شهروندان رباط کریم برگزار می شود

فرماندار رباط کریم گفت:۱۳۵ شعبه برای انتخابات سال ۱۴۰۰ در سطح شهرستان رباط کریم در نظر گرفته شده است.

به گزارش بهارستانه،جلسه انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان رباط کریم  با  حضور فرماندار رباط کریم،بخشدار مرکزی، معاونین و مسئولان فرمانداری و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در  فرمانداری رباط کریم برگزار شد.

نظام ملکشاهی فرماندار رباط کریم ضمن تبریک ایام خحسته ماه رجب، ولادت نهمین امام معصوم (ع) و قرار گرفتن در آستانه میلاد امیر مومنان علی (ع) و روز پدر، در خصوص انتخابات پیش روی بیان کرد: در اوج تحریم ‌های ظالمانه آمریکا علیه ملت و جمهوری اسلامی ایران امام در سایه سار دولت تدبیر و امید و همراهی مسئولان و مردم توانستیم در دهه فجر ۱۱۴ پروژه‌های عمرانی و صنعتی را در شهرستان به بهره برداری برسانیم و نشان دادیم تحریم ها خللی در اراده مسئولان جهادی و انقلابی برای خدمتگزاری به مردم ایجاد نخواهد کرد.

وی افزود: با توجه به این که صدای ضربان قلب انتخابات به گوش می رسد، از فردا آغاز رسمی فعالیت های پیش روی برای هر چه بهتر برگزار شدن سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری آغاز خواهد شد و تاکنون نشست ها در خصوص فعالیت های مقدماتی، بررسی اقدامات انجام شده و پیگیری تمهیدات اتخاذ شده بوده است. از این روی در کنار فعالیت های اجرایی باید زمینه حضور پرشور مردم در انتخابات ۱۴۰۰ را در سایه نشاط و امید را فراهم کنیم.

رئیس هیئت اجرایی در شهرستان رباط کریم در خصوص شعب اخذ رای و نحوه برگزاری انتخابات بیان کرد: ۱۳۵ شعبه برای انتخابات پیش روی در نظر گرفته شده که ۱۸ شعبه روستایی، ۴۸ شعبه در شهررباط کریم، ۴۷ شعبه اخذ رای در شهر پرند، ۱۰ شعبه اخذ آرای مردمی در شهر نصیرشهر، ۵ شعبه در پادگان  ها و ۳ شعبه سیار برای انتخابات ۲۸ مرداد آماده خدمت رسانی خواهند بود که با توجه به سر ریز جمعیتی در شهر پرند ۴ شعبه دیگر برای سهولت دسترسی شهروندان با حفظ رعایت دستور العمل های بهداشتی استقرار خواهد یافت و تمام تلاش مان را به کار خواهیم بست انتخابات در سطح شهرستان به صورت الکترونیکی برگزار شود.

فرماندار رباط کریم با تاکید بر آموزش نماینده های فرماندار در انتخابات ۲۸ خرداد ماه سال ۱۴۰۰ عنوان کرد: انتخابات شوخی بردار نیست و رعایت زمان بندی آن بسیار با اهمیت است از این روی با آموزش های لازم، تسلط به قانون انتخابات برای  برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند مسجل خواهد شد.

نظام ملکشاهی در خصوص تبلیغات پیش از موعد برخی داوطلبان انتخابات ۱۴۰۰ در شهرستان بیان کرد: تبلیغات زود هنگام نامزدهای انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری خلاف قانون است و فعالیت های چه در فضای مجازی و چه در جامعه در حال رصد است و با خاطیان برابر قانون برخورد خواهد شد.

وی با بیان اینکه فضای مجازی و حقیقی نباید دستاویز تبلیغات زود هنگام و تخریب به دیگران شود، عنوان کرد: استفاده از اماکن و تجهیزات عمومی چه به صورت قابل رویت و چه در خفا، نباید مورد استفاده تبلیغات انتخاباتی قرار گیرد و محل های مشخص و متعدد شهری توسط شهرداری برای نصب تبلیغات تعیین شده در زمان مقرر مشخص و اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.