فرماندار شهرستان بهارستان:

انتخابات پیش‌رو بسیار مهم و حیاتی است/ شهروندان بهارستانی در انتخابات حضور حداکثری داشته باشند

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: بدون تردید انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و شهروندان بهارستانی با حضور حداکثری خود در این انتخابات با دیگر حماسه آفرینی خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران باتاکید بر نزدیکی انتخابات مجلس شورای اسلامی، اذعان داشت: بدون شک پایه نظام اسلامی بر اساس مردم سالاری بنا نهاده شده است.

وی در ادامه باتاکید بر لزوم حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش‌رو، تصریح کرد: مشارکت شهروندان بهارستانی در انتخابات و تعیین سرنوشت یک کشور به دست مردم آن کشور از جمله برکات نظام و انقلاب جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود که نباید نسبت به آن بی‌توجه بود.

خانجانی در رابطه با اهمیت حضور مردم در انتخابات‌های پیش‌رو و راهپیمایی‌ها، اظهار داشت: مطمئناً امروز انقلاب اسلامی ایران بیشتر از هر زمان دیگری نیاز به اتحاد، همدلی و وحدت بین مسئولین و مردم دارد.

وی همچنین به همراهی همیشگی مردم با نظام و لایت اشاره کرد و گفت: در طول تاریخ این انقلاب و نظام هرجا نیاز به حضور مردم بوده، ملت ایران با جان و دل پای این نظام ایستاده‌اند و از استقلال، آزادی و نظام جمهوری اسلامی دفاع کرده‌اند.

فرماندار شهرستان بهارستان با بیان اینکه مسئولین می بایست با ارائه بهترین خدمات به مردم قدردان آن‌ها باشند، تبیین کرد: مردم ایران به ویژه شهروندان بهارستانی این انقلاب و نظام را دوست دارن و با وجود اینکه درحال حاضر بهترین و بدترین تحریم‌ها علیه مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران انجام شده است اما مردم پای ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب خود ایستاده‌اند.

وی درپایان انتخابات دوم اسفند ۹۸ رویدادی مهم و حیاتی خواند و خاطرنشان کرد: از شهروندان بهارستانی می خواهم تا با حضور حداکثری در انتخابات بار دیگر اقتدار و عظمت ملت ایران را پیش روی جهانیان به نمایش بگذارند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.