انتخابات مجمع عمومی شهرک صنعتی شهید زواره ای غیرقانونی است

به گزارش بهارستانه، پس از برگزاری انتخابات مجمع عمومی شهرک صنعتی شهید زواره ای تعدادی از حاضرین در این انتخابات روند اجرای آن را مغایر با اساسنامه صحیح دانستند و خواستار ابطال آن هستند. نماینده شرکت لبنی تانیان که در این مجمع حضور داشت ضمن اعتراض به روند این انتخابات گفت: متاسفانه اعضای هیئت امنای […]

به گزارش بهارستانه، پس از برگزاری انتخابات مجمع عمومی شهرک صنعتی شهید زواره ای تعدادی از حاضرین در این انتخابات روند اجرای آن را مغایر با اساسنامه صحیح دانستند و خواستار ابطال آن هستند.

نماینده شرکت لبنی تانیان که در این مجمع حضور داشت ضمن اعتراض به روند این انتخابات گفت: متاسفانه اعضای هیئت امنای وقت هیچ یک از موازین قانونی را که در اساسنامه به آن تاکید شده رعایت نکردند.

وی اظهار داشت: معمولاً برای برگزاری مجمع عمومی سالانه بایستی، آگهی تاریخ و ساعت و محل برگزاری برای احضار سهام داران در یکی از روزنامه های سراسری منتشر شود تا آنان بتوانند با آمادگی کامل در مجمع حاضر شوند.

این نماینده معترض تصریح کرد: معمولا حضور صاحبان سهام در محل برگزاری مجمع بایستی در نشریه مذکور بدرستی قید شده باشد، بطوری که مشارکت 51 درصدی این دسته از افراد لازمه رسمیت داشتن صحیح محسوب می شود.

مسئول دفتر کارگروه صنعتی شهرستان رباط کریم نیز ضمن تاکید برخی تخلفات حاصل شده در جریان انتخابات مجمع عمومی شهید زواره ای گفت: متاسفانه بنده که در آن مجمع حاضر شدم به نحوه برگزاری آن اعتراض نمودم.

حسین ملک پور به خبرنگاربهار اظهار داشت: ارائه گزارش مالی هیات مدیره وقت و تشریح بند بند مفاد مجمع بایستی به سمع نظر حاضرین و سهام داران شرکت برسد که این اتفاق متاسفانه رخ نداد.

این مسئول با بیان اینکه برگزاری این مجمع به لحاظ قانونی با مشکلات متعددی همراه بود خواستار تجدید نظر اساسی در روند مجمع شد و ادامه داد: معمولاً قانون گذاری برای برگزاری مجمع عمومی شرکت های صنعتی تعریف درستی از این مبنا را تعریف کرده است ولی این امر در شهرک صنعتی شهید زواره ای در سایه سکوت نادیده گرفته شده است.

ملک پور با اشاره به چندین تخلف عمده در جریان برگزاری مجمع عمومی شرکت صنعتی شهید زواره ای خواستار ابطال آن و برگزاری مجدد با حضور ناظرین ارشد شد.

منبع:مهر

/پایان خبر/

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.