انبار پخش مواد غذایی غیربهداشتی در بهارستان پلمپ گردید/ کشف بیش از ۲ تن مواد غذایی غیربهداشتی

یک انبار تهیه و توزیع مواد غذایی غیربهداشتی و غیرمجاز در شهرستان بهارستان کشف و پلمپ گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در ادامه بازرسی‌های شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان و دیگر نهادها و دستگاه‌های این شهرستان، از مراکز و واحدهای صنفی تهیه و توزیع مواد غذایی، صبح امروز یک انبار مواد غذایی که در پارکینگ منزل مسکونی قرار داشت شناسایی و پلمپ گردید.

گفتنی است که این انبار که در پارکینگ منزلی در شهرگلستان اقدام به پخش انواع مواد غذایی و پروتئینی می کرد، در گشت‌های مشترک ادارات مربوطه کشف و مواد غذایی موجود در این انبار با دستور مقام قضایی توقیف گردید.

بنابر این گزارش پیرو شکایات مردمی، بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان بهارستان  به همراه مأموران نیروی انتظامی شهرستان پس از اخذ دستور مقام قضایی یک انبار مواد غذایی که اقدام به پخش خیارشور، انواع سوسیس و کالباس و فلافل می کرد را کشف کردند.

در بازرسی‌های انجام شده از این انبار غیرمجاز و غیربهداشتی بیش از نیم تن انواع سوسیس و کالباس‌های مشکوک به تقلب نمونه برداری و به منظور بررسی به آزمایشگاه ارسال گردید و بیش از ۲ تن خیار شور غیربهداشتی و فلافل نیز در محل توقیف شد تا پس از اخذ دستور از مقام قضایی در خصوص امحای آن اقدام لازم به عمل آید.

پرونده متخلفین جهت رسیدگی و طی مراحل قانونی به مراجع قضایی فرستاده شده است تا با افراد متخلف مطابق با قانون برخورد صورت بگیرد، چراکه بدون تردید عدم برخورد با چنین افرادی سبب به خطر افتادن سلامت جامعه و شهروندان می شود.

درپایان لازم به ذکر است که شمار بالای فعالیت اینگونه انبارها و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی غیربهداشتی در سطح شهرستان بهارستان باتوجه به تعداد مراکز پلمپ شده، نگران کننده می باشد و نیازمند اقدامات اساسی است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.