انبار پخش مواد غذایی به دلیل توزیع مواد غذایی فاسد در بهارستان پلمپ شد

انبار پخش مواد غذایی به دلیل توزیع مواد غذایی فاسد در شهرستان بهارستان توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شناسایی و پلمپ گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، یک انبار پخش مواد غذایی توسط بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان کشف و بالغ بر ۸ تن انواع ترشیجات، خیارشور و مواد پروتئینی به دلیل فساد و انقضای تاریخ مصرف توسط بازرسان این شبکه توقیف گردید.

گفتنی است که دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان، المیرا سلیمانی‌جوان رئیس مرکز بهداشت و پوربابا مسئول بهداشت محیط شبکه برابر دستور مقام قضایی در معیت پلیس اماکن و امنیت عمومی انبار پخش مواد غذایی غیربهداشتی را به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی پلمپ و پرونده نیز به جهت رسیدگی و تعیین تکلیف به دادسرا ارسال شده است.

در همین راستا در حضور مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان از انواع سوسیس و کالباس مشکوک به تقلب و فاسد بودن موجود در محل نیز توسط کارشناسان شبکه نمونه برداری و جهت بررسی سلامت این محصولات به آزمایشگاه شبکه ارسال شد.

دمیریان در حاشیه این بازرسی باتاکید بر نقش شهروندان در جلوگیری از تخلفات، بیان داشت: از شهروندان بهارستانی می خواهم تا در صورت برخورد با موارد غیربهداشتی از جمله کارگاه‌های غیرمجاز تهیه مواد غذایی موارد را به سامانه ۱۹۰ وزارت بهداشت و درمان اطلاع دهند تا بازرسان بهداشت محیط در اسرع وقت به مورد گزارش شده رسیدگی نمایند.

وی همچنین با اشاره به اهمیت برخورد با متخلفین و جلوگیری از بروز تخلفات بهداشتی، تصریح کردک چنین افرادی با تخلف خود تنها به دلیل منافع شخصی سبب به خطر افتادن سلامت جامعه می شوند و همین موضوع اهمیت برخورد با چنین افرادی را تشدید می نماید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.