انبار مواد غذایی غیربهداشتی در بهارستان کشف و پلمپ شد

انبار مواد غذایی غیربهداشتی توسط بازرسان شبکه بهداشت و درمان در شهرستان بهارستان کشف و پلمپ گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، یک انبار مواد غذایی غیربهداشتی در یک منزل مسکونی واقع در بخش بوستان شهرستان بهارستان توسط بازرسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان کشف و امحا گردید.

بنابر این گزارش، منزل مسکونی مذکور در حصارک پایین بخش بوستان قرار داشت که اقدام به پخش خیارشور می کرد، و پس از بازرسی بازرسان شبکه بهداشت و درمان بهارستان بالغ بر ۳ تن خیارشور غیربهداشتی با دستور مقام قضایی توقیف و امحا شد.

براساس گزارشات مردمی، بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان و مأموران نیروی انتظامی کلانتری ۱۱ سلطان آباد پس از اخذ دستور از مقام قضایی، یک انبار مواد غذایی در منزل مسکونی که اقدام به پخش خیار شور می کرد را کشف و انواع خیارشور غیربهداشتی در محل توقیف کرد.

گفتنی است که پس از اخذ دستور از مقام قضایی و همچنین با همکاری شهرداری نسیم شهر، مواد غذایی توقیف شده در محل دپوی موقت زباله امحا و معدوم سازی شد و پرونده متخلفین جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی مذکور ارسال شد.

درپایان لازم به ذکر است که بدون شک اجرای چنین طرح‌ها و بازرسی‌هایی در سطح شهرستان بهارستان می تواند به حفظ سلامت جامعه و جلوگیری از تخلفات بهداشتی تاثیر به سزایی داشته باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.