امکانات نسیم‌شهر با تراکم جمعیتی تناسب ندارد

سخنگوی شورای شهر نسیم‌شهر گفت: نسیم‌شهر با تراکم جمعیتی بالا و امکانات نامتناسب با این جمعیت، نیاز به توجه بیش از پیش مسئولان دارد. به گزارش بهارستانه،رزاق کرمی اظهار داشت: به منظور رفع برخی از کمبودها و محرومیت‌ها در این شهر و خدمات‌رسانی مطلوب‌تر به شهروندان، برخی از طرح‌های عمرانی و خدماتی، در حال احداث است […]

سخنگوی شورای شهر نسیم‌شهر گفت: نسیم‌شهر با تراکم جمعیتی بالا و امکانات نامتناسب با این جمعیت، نیاز به توجه بیش از پیش مسئولان دارد.

به گزارش بهارستانه،رزاق کرمی اظهار داشت: به منظور رفع برخی از کمبودها و محرومیت‌ها در این شهر و خدمات‌رسانی مطلوب‌تر به شهروندان، برخی از طرح‌های عمرانی و خدماتی، در حال احداث است و تعداد دیگری از این قبیل طرح‌ها به زودی به مرحله اجرا در خواهد آمد.

وی با اشاره به آغاز عملیات مسطح‌سازی حریم رودخانه شادچای نسیم‌شهر به منظور ایجاد فضای سبز تصریح کرد: محله خیرآباد فضای سبز ندارد و با توجه به اینکه حاشیه رودخانه شادچای بستر مناسبی برای ایجاد فضای سبز است، کار مسطح‌سازی این محدوده به منظور احداث فضای سبز آغاز شده است.

عضو شورای اسلامی نسیم‌شهر افزود: کار مسطح‌سازی پس از اینکه حریم رودخانه توسط شهرداری مشخص و تفاهم‌نامه‌ شهرداری نسیم‌شهر و آب منطقه‌ای منعقد گردید، آغاز شده است که با انجام این کار، شاهد ارتقای سرانه فضای سبز شهرمان خواهیم بود.

کرمی تصریح کرد: در اجرای این کار دهیاری‌های همدانک و اورین همکاری لازم را با شهرداری نسیم‌شهر دارند.

وی با بیان اینکه مردم نسیم‌شهر شایسته بهترین خدمات هستند، گفت: هم‌اکنون بوستان‌هایی مانند نهج البلاغه و پارک ساعی تهران که در حاشیه رودخانه‌ها احداث شده‌اند، در سطح ملی مطرح هستند و در نسیم‌شهر نیز این ظرفیت وجود دارد که چنین فضاهای سبزی ایجاد شود.

سخنگوی شورای اسلامی نسیم‌شهر تاکید کرد: شهروندان نسیم‌شهری که هر روز به تهران می‌روند، با مشاهده چنین بوستان‌هایی انتظار دارند حداقل شهرشان از فضای سبز مناسبی برخوردار شود که البته این خواسته آنان به‌حق است.

کرمی خاطرنشان کرد: شورای اسلامی و شهرداری نهایت تلاش خود را در این زمینه به کار بسته‌اند ولی اجرای چنین طرح‌هایی بدون همکاری و مشارکت نهادهای بالادستی چون استانداری و فرمانداری ممکن نیست و به یاری آنان نیازمندیم.

منبع:مهر

/پایان خبر/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.