شهردار شهرگلستان:

امکانات شهری باید در اختیار شهروندان باشد/ مشکلات استخر قلعه‌میر به زودی رفع می شود

شهردار شهرگلستان گفت: مشکلات و موانع موجود در سر راه فعالیت استخر شهرک قلعه‌میر به زودی رفع خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، رحیم پرچگانی شهردار شهرگلستان، محسن بیگدلی رئیس شورای اسلامی شهر و جمعی دیگر از اعضای این شورا از استخر قلعه‌میر بازدید به عمل آوردند و مشکلات و موانع موجود بر سر راه فعالیت این مجموعه ورزشس را بررسی کردند.

پرچگانی در حاشیه بازدبد صورت گرفته باتاکید بر لزوم ایجاد امکانات رفاهی و ورزشی برای قشر جوان، اذعان داشت: جوانان گلستانی نباید از امکانات موجود شهری نظیر استخر شهرک قلعه‌میر محروم شوند.

وی در ادامه با اشاره به بررسی حضوری وضعیت استخر قلعه‌‌میر، تصریح کرد: درب این استخر می بایست هرچه سریع‌تز به روی علاقه‌مندان به شنا باز شود و هیچ توجیهی ندارد که هزینه‌های صرف شده از محل بیت المال در شرایطی راکد، گرد و خاک بخورد.

شهردار شهرگلستان در رابطه نتایج حاصل از بررسی‌های صورت گرفته، عنوان داشت: برخی گره‌های کور در راه اندازی پروژه‌ها از زمان گذشته وجود داشت که با همراهی اعضای شورای اسلامی شهر این موانع به زودی از سر راه برداشته خواهد شد.

وی همچنین به لزوم خدمت‌رسانی هر چه بهتر به شهروندان اساره کرد و گفت: ما معتقد می باشیم که امکانات موجود شهر می بایست بدون تعلل در اختیار شهروندان قرار گیرد و در تلاش بوده تا از اجرای پروژه‌های غیرضروری در این شهر که صرفاً هزینه‌های هنگفتی در بردارد خودداری کنیم.

پرچگانی درپایان باتوجه به اهمیت توسعه تمام نقاط شهر به شکل برابر، خاطرنشان کرد: عدالت در توزیع امکانات شهری همواره یکی از دغدغه‌های مدیریت شهری و اعضای شورای اسلامی شهر می باشد که در این راستا مصمم می باشیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.