مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بهارستان:

امپراطوری غرب با مقاومت کشورهای منطقه به چالش کشیده شد/ اعتماد به غرب اشتباه می باشد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بهارستان گفت: اعتماد به آمريكا و اروپا در برهه‌های مختلف، باعث ضربه زدن به ایران شده و دولت نيز بايد با بهره گرفتن از سخنان و تذكرات مقام معظم رهبری در دام دشمن ديرينه گرفتار نشود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین علی پناهی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان بهارستان با بیان اینکه آمریکا، آلمان، انگلیس و فرانسه بیشترین سازنده و صادر کننده سلاح و مهمات جنگی به سایر کشورهای هم پیمان می باشند، اظهار داشت: کشورهای قید شده عضو سازمان ملل بوده و در حقیقت وظیفه آن‌ها ایجاد صلح و تامین امنیت سایر کشورها در سایر نقاط جهان است، اما ما وقتی عملکرد سازمان ملل و کشورهای تصمیم گیرنده در این سازمان بعد از جنگ جهانی دوم را با امروز مطالعه می کنیم می بینیم که سازمان ملل را برای پیشبرد اهداف خودشان ایجاد کرده‌اند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ایجاد تنش و جنگ در همه کشورها به ویژه در کشورهای غرب آسیا توسط چند کشور یاد شده دنبال می شود، تصریح کرد: این کشورها ادعای صلح و دوستی می کنند اما در پشت پرده و باطن، نقشه‌های دیگری نظیر جنگ و فروش اسلحه می کشند.

حجت الاسلام والمسلمین پناهی به تلاش‌های آمریکا و هم‌دستانش برای ضربه زدن به ایران با ایجاد اتاق‌های فکر اشاره کرد و گفت: در این کشورهای اروپایی یا به اصطلاح اتحادیه اروپا؛ آلمان، انگلیس و فرانسه بیش ترین شیطنت‌ها را در برجام و در کشورهای منطقه انجام می دهند.

وی باتاکید براینکه انگلیس، آلمان و فرانسه در طول تاریخ اقدامات خصمانه زیادی علیه ایران انجام داده‌اند عنوان داشت: فرانسوی‌ها با پشتیبانی مالی و مهمات نظامی رژیم صدام و هم چنین با انتقال خون آلوده به ایدز به ایران برای صهیونیست‌های جنایت کار خوش رقصی کرده‌اند؛ نقش فرانسه در فتنه ۸۸ طبق اظهارات دستگاه‌های امنیتی سفارت آن کشور در راستای خط‌دهی‌هایی به سران فتنه به لانه جاسوسی تبدیل شده بود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان بهارستان در رابطه با حمایت فرانسه از سران گروهک منافقین، تشریح کرد: این کشور با تمام توان در هتل‌های پنج ستاره با همکاری اسرائیل از منافقین حمایت می کنند و هم چنین توهین مجله شارلی عبدو به مقدسات اسلام نمونه دیگری از دشمنی فرانسه با ایران اسلامی است و در بین کشورهای قید شده فرانسه بیش‌ترین کمک‌ها را در طول ۸ سال دفاع مقدس به رژیم منحوس صدام انجام داد.

وی همچنین در خصوص اقدامات خصمانه دو کشور خائن یعنی آلمان و انگلیس بر علیه کشورهای اسلامی به ویژه ایران، بیان داشت: در تمام جلسات امنیتی، مقامات آن دو کشور نقشه‌ها و طراحی‌های زیادی برای نفوذ به ایران انجام داده‌اند، انگلیس خبیث همیشه در طراحی تجزیه کشورهای اسلامی و ایران هوشمندانه در کنار هم پیمانان خود نقش مهمی ایفا می کند.

حجت الاسلام والمسلمین پناهی با تشریح اقدامات خصمانه آلمان و انگلیس برعلیه کشورهای اسلامی علی‌الخصوص ایران، تبیین کرد: با وجود تمام این‌ها انقلاب اسلامی همچنان با قدرت به مسیر خود ادامه می دهد، چراکه انقلاب ما انقلاب توحیدی است و فلسفه ایجاد این انقلاب اسلامی، برای نجات مستضعفان عالم بود که بدون تردید رسانه در پیروزی و تداوم انقلاب نقش به سزایی را ایفاء کرد.

وی درپایان باتوجه به موضوع برجام و بد عهدی آمریکا و هم پیمانانشان، خاطرنشان کرد: فرجام نافرجام برجام، نتیجه اعتماد به آمریکا و اروپا است و اعتماد به آمریکا و اروپا در برهه‌های مختلف، باعث ضربه زدن به ایران شده و دولت نیز باید با بهره گرفتن از سخنان و تذکرات مقام معظم رهبری در دام دشمن دیرینه گرفتار نشود، آخرین جنایت آمریکا به شهادت رساندن اسطوره مقاومت و فریادرس مظلومان عالم سردار دل‌ها سپهبد حاج قاسم سلیمانی بود که یاد و نامش گرامی باد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.