رئیس شورای اسلامی نسیم شهر:

اموات کرونایی به صورت رایگان در نسیم شهر دفن می شوند/ در بودجه شهرداری سهمی برای حوادث غیرمترقبه وجود دارد

رئیس شورای اسلامی نسیم شهر گفت: فوت شدگان کرونایی به صورت کاملاً شرعی و با حضور نماینده شبکه بهداشت و درمان به صورت رایگان در آرامستان باغ بهشت دفن می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، موسی رضازاده رئیس شورای اسلامی نسیم شهر با اشاره به دفن فوت شدگان شهرستان بهارستان در آرامستان نسیم شهر، بیان داشت: تمامی خدمات کفن و دفن اموات کرونایی در آرامستان باغ بهشت رایگان می باشد.

وی در ادامه با بیان نحوه ایجاد شرایط دفن رایگان اموات کرونایی، تصریح کرد: در هنگام تنظیم بودجه شهرداری برای حوادث غیر مترقبه ردیفی در نظر گرفته می شود که دست شهردار برای هزینه کردن در این زمینه باز است.

رضازاده باتاکید بر اینکه سلامتی مردم خط قرمز همه مسئولین است، اظهار داشت: شهردار می تواند از ردیف‌‌های بودجه‌های مختلف و ماده ۱۶ برای حوادث غیرمترقبه استفاده کند و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

وی همچنین به جزئیات کفن و دفن فوت‌شدگان کرونایی در ِآرامستان باغ بهشت اشاره کرد و گفت: موضوع دفن اموات کرونایی در مزار جدید آرامستان باغ بهشت نسیم شهر دارای آیتم‌های خاصی است که جدا از اموات دیگر و کاملاً شرعی و اصولی دفن میشوند و در حین دفن نماینده شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان نیز حضور دارد.

رئیس شورای اسلامی نسیم شهر درپایان باتوجه به اهمیت همکاری مردم در جهت مبارزه با ویروس کرونا، خاطرنشان کرد: بدون تردید همکاری و همراهی شهروندان نقش به سزایی در شکست دادن ویروس کرونا ایفا می نماید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.