امنیت واژه تعریف نشده برای بازار میوه و تره‌بار عطر سیب/ سرقت‌های متوالی از مغازه‌های مرکز خرید شهرگلستان

بازار میوه و تره‌بار عطرسیب شهرگلستان در طول یک هفته اخیر دو بار طعمه سارقان شده و خسارات زیادی به کسبه وارد شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، ایجاد امنیت برای مغازه‌ها در سطح شهرها و روستاها از جمله نکاتی می باشد که هر شهروندی خواستار آن بوده و نبود این موضوع به نوعی باعث بروز مشکلات عدیده‌ای برای کسبه و مغازه‌داران می شود که به طبع بخشی از آن بر عهده نیروی انتظامی است.

بنابر این گزارش اغلب مغازه‌های شهرستان بهارستان دارای امنیت لازم بوده و به دلیل قرار گرفتن در مسیرهای پرتردد و اصلی شهرهای بهارستان و همچنین حضور شبانه روزی گشت‌های نیروی انتظامی با مشکلاتی نظیر سرقت روبه‌رو نمی شوند.

اما مغازه‌هایی که در مسیرهای فرعی یا محله‌های خلوت شهرها قرار دارند گاهاً طعمه سارقان می شوند، که این موضوع در شهرک سبزدشت بخش گلستان بیش از دیگر بخش‌های شهرستان اتفاق می افتد و بارها اخبار سرقت‌های موفق و ناموفق در این شهرک منتشر شده است.

گفتنی است که در تازه‌ترین این سرقت‌ها، هفته گذشته یک بوتیک که در قسمت جلویی بازار میوه و تره‌بار عطر سیب و در کنار بیمارستان امام حسین (ع) بهارستان قرار دارد طعه سارقان گردید که حجم زیادی از پوشاک موجود در مغازه و همچنین وجوه نقد آن به سرقت رفت.

صبح روز گذشته نیز دقیقاً یک مغازه بستنی فروشی کمی آن طرف‌تر بازهم در بازار میوه و تره‌بار عطر سیب مورد سرقت قرار گرفت که در این سرقت نیز یخچال‌های بستنی‌ساز و شربت‌ساز این واحد به سرقت رفت.

درپایان لازم به ذکر است که عدم وجود امنیت برای مغازه‌های بازار میوه و تره‌بار شهرداری شهرگلستان بدون تردید باعث نارضایتی شهروندان و همچنین نگرانی مغازه‌داران در نقاط دیگر شهر می شود و مطمئناً رفع مشکلات فعلی نیازمند رسیدگی هرچه بهتر مسئولین مربوطه می باشد، چراکه کسبه این بازار نسبت به این موضوع بسیار ناراضی و معترض می باشند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.