امضای ساکنین خیرآباد پایین زیر کمبودهای اساسی روستا/ مشکلات خیرآباد پایین ریشه‌ای است

شرایط خیرآباد پایین به شکلی است که حتی اصلی‌ترین نیازهای زندگی در عصر حاضر نظیر امنیت و آموزش در آن وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، پیشرفت روستاها و شهرها و به طور کلی هر منطقه مسکونی در طول زمان جزو انتظارات مردم برای سکونت در آن منطقه می باشد، که نیازمند رسیدگی و توجه مستمر مسئولان است و بدون تردید عدم توجه به پیشرفت سبب بروز نارضایتی و ناراحتی از عملکرد مسئولان در بین شهروندان می شود.

خیرآباد پایین شهرستان بهارستان از جمله مناطقی می باشد که ساکنین آن همیشه از شرایط حاکم بر محل زندگی خود ناراضی بوده و می باشند که البته باتوجه به اینکه کوچه‌ها و خیابان‌های این روستا هنوز آسفالت هم نشده است، می توان حق را به آن‌ها داد.

برخی از ساکنین خیرآباد پایین نیز معتقد می باشند که این منطقه باید به شهر تبدیل شود چراکه بنا به گفته شهروندان خیرآباد پایین فعالیت کشاورزی و دامداری در خود ندارد و ساکنین آن از وابستگی به نسیم شهر نارضی می باشند.

گرچه تبدیل یک روستا به شهر نیازمند بررسی‌ها و تصمیمات کارشناسی است که بر عهده مسئولین می باشد اما حداقل می توان با رفع مشکلات این منطقه کمی از نارضایتی‌های ساکنین خیرآباد پایین کاسته شود.

گفتنی است که اعتراض ساکنین این روستا به عدم جدولگذاری و آسفالت معابر آن بعد از گذشته ۳۰ سال و همچنین اعتراض به نبود ادارات، کلانتری، دبیرستان دخترانه و پسرانه و… در سطح خیرآباد از طریق شبکه‌های مجازی و کانال‌های خبری تلگرام به کار روزانه ساکنین این روستا تبدیل شده است، که متاسفانه تا به امروز فایده‌ای برای خیرآباد پایین نداشته است.

درپایان لازم به ذکر است که ساکنین خیرآباد پایین در تازه‌ترین اقدام همگی بیانه‌ای از مطالبات روستای خیرآباد را امضا کرده‌ و تصاویر آن را در فضای مجازی و خبرگزاری‌ها مبه جهت جلب توجه مسئولان به مشکلات موجود منتشر نموده‌اند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.