امدادرسانی به مردم شهیدپرور خوزستان، لرستان، ایلام و گلستان وظیفه ماست

فرمانده نیروی زمینی سپاه مردم شهید پرور استان های خوزستان و لرستان و گلستان و ایلام شهدای بسیاری تقدیم کشور کرده اند و وظیفه ما امداد رسانی به مردم عزیز مناطق سیل زده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به اقدامات مهندسی نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل زده عنوان داشت : دستور دادم آن تیمی که در قندیل کوه ها را می برید برای بازگشایی مسیرها و کارهای مهندسی در مناطق سیل زده اعزام شوند.

وی افزود: گروه ۴۳ امام علی یکی از گروه های نمونه نیروی زمینی سپاه است که با اقداماتش موجبات برقراری جاده های اصلی و ۷۶ روستای استان لرستان شده است‌.

پاکپور با تاکید بر اهمیت امداد رسانی نیروهای مسلح در مناطق سیل زده گفت : مردم شهید پرور استان های خوزستان و لرستان و گلستان و ایلام شهدای بسیاری تقدیم کشور کرده اند و وظیفه ما امداد رسانی به مردم عزیز مناطق سیل زده است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه در پایان خاطرنشان کرد : ما مدیون خون شهدا هستیم و باید با همه امکانات وظیفه خود را انجام دهیم و این دقیقا همان اقدامی است که نیروهای مسلح و نیروی زمینی سپاه انجام می دهند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.