امام جمعه گلستان شهادت مظلومانه رهبر شیعیان عربستان را محکوم کرد

امام جمعه گلستان گفت: آن شیخ بزرگوار هیچ گناهی مترکب نشده بود و نه به دنبال ایجاد تفرقه بود ونه در حال به راه انداختن قیام مسلحانه و نه کسی را کشته بود و تنها گناهش بصیرت بخشی به مردم و امر به معروف و نهی از منکر بود.     به گزارش پایگاه خبری و […]

امام جمعه گلستان گفت: آن شیخ بزرگوار هیچ گناهی مترکب نشده بود و نه به دنبال ایجاد تفرقه بود ونه در حال به راه انداختن قیام مسلحانه و نه کسی را کشته بود و تنها گناهش بصیرت بخشی به مردم و امر به معروف و نهی از منکر بود.

    به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی بهارستانه ، حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی صفایی امام جمعه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بهارستان در طی بیانیه ای شهادت مظلومانه رهبر شیعیان عربستان، شیخ نمر باقر النمر را محکوم کرد . در این بیانیه آمده است که :

بسم الله الرحمان الرحیم

قال الله تعالی:

« مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تبدیلا» (احزاب/۲۳)

« از مؤمنان مردانی اند که آنچه را با خدا بر سر آن پیمان بستند ( که در جنگ تا مرگ ثابت قدم باشند ) به مرحله صدق درآوردند ، پس برخی از آنها به نذر خویش وفا کردند ( شهید شدند ) و برخی از آنان انتظار می کشند ، و هیچ تغییری ( در پیمان خود ) ندادند. »

 

رژیم منهوس و جنایت گر آل سعود که با کشتار بی رحمانه مردم یمن و زائران حرم الهی دستش تا آرنج به خون بی گناهان رنگین است در اقدامی نابخردانه و شرم آور با شهادت مظلومانه عالم مبارز شیخ نمر باقر النمر ، جهان اسلام را دوباره در بهت و حیرت فرو برد.

آل سعود جنگ نیابتی را از سوی اربابان غربی خود ، آمریکا و اسرائیل بر عهده گرفته و با هر روز با کشتن مردم یمن ، بحرین ،سوریه، عراق و عربستان و حاجیان مکه، نقطه تاریک دیگری را به پرونده سیاه خود می افزاید و گام دیگری را به سوی نابودی خود بر می دارد .حکام سعودی باید بداند که سرنوشت تلخی در انتظار آنهاست و بزودی خون این بی گناهان گریبان گیر آنها خواهد شد .

آن شیخ بزرگوار هیچ گناهی مترکب نشده بود و نه به دنبال ایجاد تفرقه بود ونه در حال به راه انداختن قیام مسلحانه و نه کسی را کشته بود و تنها گناهش بصیرت بخشی به مردم و امر به معروف و نهی از منکر بود. آن شیخ مظلوم فقط می خواست اقلیت شیعه در عربستان سعودی از حقوق حقه خویش برخوردار شوند و برای انجام مراسم مذهبی آزاد باشند، آیا این گناه بزرگی است و کسی را بخاطر این خواسته به شهادت می رسانند ؟

حالا دیگر کسانی هم که تردید داشتند حاکمان عربستان سعودی مهد فتنه و تکفیر در جهان اسلام هستند با این اقدام وحشیانه جای تردیدی در دل های آنها باقی نمانده است .

بنده این مصیبت بزرگ را به پیشگاه ولیعصر (عجل الله تعالی) و تمام مسلمان جهان تسلیت عرض می نمایم و کمال غفران الهی را از پیشگاه خدا برای این عالم شهید مسئلت دارم از تمام امت اسلامی خواستارم ضمن حفظ وحدت خویش دربرابر این جنایت بزرگ ، عاملان این جنایت را به پاسخگویی و محاکمه بکشانند .

انتهای پیام

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.