امام جمعه گلستان حضور یکی از عوامل فتنه در شهر صالحیه را به شدت محکوم کرد

امام جمعه گلستان گفت: آن خانم که صحبت های در کم لطفی نسبت به رهبر و شورای نگهبان داشته ، زمینه نا امنی را در کشور ایجاد می کند ، وی که چند روز قبل از آمریکا برگشته بود یه دفعه ما دیدیم که سر از صالحیه در می آورد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی بهارستانه، امروز حجت الاسلام و المسلمین صفایی امام جمعه شهر گلستان با اشاره به حضور ۶۲ درصدی مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه گفت: من  از ملت ایران مخصوصا مردم شهرستان بهارستان تشکر می کنم ، ملت ایران وظایف خطیر خود را انجام دادند و بار دیگر مشخص شد که راه انقلاب ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه به حضور یکی از عوامل فتنه در شهر صالحیه اشاره کرد و بیان داشت: آن خانم که صحبت های در کم لطفی نسبت به رهبر و شورای نگهبان داشته، زمینه نا امنی را در کشور ایجاد می کند، وی که چند روز قبل از آمریکا برگشته بود یه دفعه ما دیدیم که سر از صالحیه در می آورد.

حجت الاسلام و المسلمین صفایی افزود: بعد از این قضیه عده از مردم صالحیه پیش من آمدند و از جمله آن خانم که نمی توانم تکرار کنم بسیار ناراحت بودند ، یادمان نرود که در فتنه سال ۸۸ بسیاری از مردم همین شهر صالحیه برای دفاع از انقلاب و مقابله با فتنه به تهران رفته بودند.

وی خاطر نشان کرد: آنها روز انتخابات می خواستند برای اعتراض به فرمانداری بروند که من صلاح ندانستم زیرا گفتم احتمال دارد به انتخابات خدشه وارد شود و جای دارد از مردم و بسیجیان که حرف بنده را گوش کردند تشکر می کنم.

امام جمعه گلستان همچنین تصریح کرد: در شب جمعه نیز قرار بود جلسه ای برای بصیرت بخشی و روشنگری بابت این قضیه برگزار شود ولی با تصمیم شورای تامین شهرستان این جلسه نیز لغو شد زیرا احتمال می رفت از این جلسه سوءاستفاده شود و از آن گذشتند ولی انقلابیون این حق برای خود قائل هستند که در فرصت مناسب جواب فتنه گران را بدهند.(سخنان امام جمعه گلستان به این جا که رسید اشک چشمانش جاری شد و برای دقایقی ایشان نمی توانستند صحبت کنند)

حجت الاسلام و المسلمین صفایی در پایان اضافه کرد: البته بنده من مسئولین شهرستان را از تهمت ها و نسبت های دروغینی که به آنها روا شده را مبرا می دارم و یادآور می شوم که مسئولین ما اهل آن حرف های که درباره آنها گفته می شود، نیستند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.