امام جمعه جدید بخش گلستان مشخص شد/ گلزار شهدا مکان معارفه رسمی امام جمعه جدید بخش گلستان

جمعه هفته جاری، امام جمعه جدید بخش گلستان در مراسمی با حضور مسئولان شهرستانی به شکل رسمی معارفه خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، پس از ماجرای ایجاد شایعه تغییر امام جمعه بخش گلستان و تکذیب این موضوع توسط حجت الاسلام والمسلمین صفایی امام جمعه بخش گلستان و حجت الاسلام والمسلمین نصراللهی رئیس ستاد نمازجمعه بخش گلستان در آن زمان، هفته گذشته حجت الاسلام و المسلمین صفایی پشت تریبون نمازجمعه رسماً خبر بازنشستگی خود را اعلام نمود.

پس از اعلام خبر بازنشستگی و تغییر امام جمعه بخش گلستان، جلسه هماهنگی برگزاری مراسم تودیع و معارفه امام جمعه جدید بخش گلستان با حضور حجت الاسلام والمسلمین صفایی، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان، حجت الاسلام والمسلمین حبیبی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بهارستان، اعضای شورای اسلامی شهرگلستان و جمعی دیگر از مسئولان شهرستانی برگزار شد.

بنابر این گزارش از جمعه همین هفته حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور به عنوان امام جمعه جدید بخش گلستان با شهروندان بهارستانی سخن خواهد گفت و به نوعی فعالیت خود را در شهرستان بهارستان آغاز می نماید.

گرچه حضور یک روحانی جوان‌تر می توند سبب بهتر شدن و گسترش فعالیت‌های ستاد نماز جمعه بخش گلستان شود اما بدون تردید زحمات حجت الاسلام والمسلمین صفایی در شهرستان بهارستان به ویژه زحمات وی برای احداث مصلی بزرگ شهرگلستان فراموش شدنی نبوده و لایق تقدیر می باشد.

لازم به ذکر است که روز جمعه هشتم تیرماه سال جاری و پیش از آغاز نماز جمعه مراسم تودیع و معارفه امام جمعه جدیدی بخش گلستان در گلزار شهدای شهرگلستان با حضور مسئولان شهرستانی و شهروندان برگزار خواهد شد، تا بدین ترتیب بعد از این مراسم حجت الاسلام و المسلمین نورپور نخستین خطبه‌های خود را در نماز جمعه این هفته برای نمازگزاران بیان کند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.