بزرگذاشت،مقام دختر،شهرگلستان،حجت السلام والمسلمین صفایی،امام جمعه

امام جمعه گلستان به سفر حج واجب مشرف شد

جانشین امام جمعه گلستان در نماز جمعه حجت الاسلام و المسلمین محمد حاج محمودی ، حجت الاسلام و المسلمین رسول مصایبی و حجت الاسلام و المسلمین جواد گوهری خواهند بود. به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی بهارستانه ،حدود ساعت ۳ بامداد صبح امروز حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی صفایی امام جمعه شهر گلستان به […]

جانشین امام جمعه گلستان در نماز جمعه حجت الاسلام و المسلمین محمد حاج محمودی ، حجت الاسلام و المسلمین رسول مصایبی و حجت الاسلام و المسلمین جواد گوهری خواهند بود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی بهارستانه ،حدود ساعت ۳ بامداد صبح امروز حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی صفایی امام جمعه شهر گلستان به سفر حج واجب مشرف شد .
حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی صفایی قبل از این سفر ضمن کسب حلالیت از همه مردم بهارستان گفت : در مدت زمانی که امام جمعه شهر گلستان بودم سعی کردم که کاری نکنم تا مبادا کسی از من دلخور و رنجور شود و اگر هم کسی را با سخن یا عملم رنجانده ام از او طلب بخشش می کنم .
وی همچنین به اهمیت سفر حج در حفظ وحدت مسلمانان آن هم در شرایط موجود جهان اسلام اشاره ای کرد و افزود : امروزه غربی ها با اجیر کردن عده ای تکفیری به کشتار علیه مسلمانان ادامه می دهد و این داعشی ها به نیابت از آمریکا و اسرائیل با مسلمانان در حال جنگ هستند و سران بعضی از کشور های عربی از جمله عربستان از آنها حمایت می کنند .
امام جمعه شهر گلستان در ادامه تصریح کرد : وهابی ها خیلی دوست دارند ما ایرانی ها به سفر حج نرویم زیرا می دانند این زمان بهترین فرصت برای ما است که با بصیرت افزایی بین مسلمانان سراسر جهان نقشه های انها را نقشه بر آب و چهره واقعی آنها را به جهان اسلام بشناسانیم .
وی در پایان به در پیش بودن دهه ولایت نیز اشاره داشت و از همه مردم ولایت مدار وعاشورایی بهارستان درخواست کرد که با اجرای مراسمات با شکوه این دهه را گرامی بدارند .
لازم به ذکر است که در نبود حجت الاسلام و المسلمین صفایی نماز جمعه شهر گلستان به امامت حجت الاسلام و المسلمین محمد حاج محمودی ، حجت الاسلام و المسلمین رسول مصایبی و حجت الاسلام و المسلمین جواد گوهری برگزار می شود .
همچنین در غیاب حاج آقا صفایی کار های ستاد برگزاری نماز جمعه شهر گلستان بر عهده حجت السلام والمسلمین نصرالهی خواهد بود .
سفر امام جمعه گلستان به سرزمین وحی در حدود یک ماه به طول می انجامد .

پایان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.