امام جمعه بخش گلستان با اعضا شبکه بهداشت و درمان بهارستان دیدار کرد+ عکس

امام جمعه بخش گلستان با حضور در شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان از مسئولان و کارکنان این اداره تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه،حجت الاسلام و المسلمین سیدمرتضی صفایی امام جمعه بخش گلستان با هیئت همراه به منظور بازدید نوروزی با مدیر و معاونین شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در ساختمان این اداره حضور پیدا کرد.

دانوش دمیریان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بهارستان در این دیدار با ارائه گزارش مختصری از فعالیت‌های شبکه بهداشت و درمان در سطح شهرستان، بیان داشت: بدون شک حضور امام جمعه بخش گلستان در ساختمان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مایه برکت و دلگرمی پرسنل اداره می شود.

وی در ادامه با تشکر از رهنمودها و حمایت‌های امام جمعه بخش گلستان، تصریح کرد: از امام جمعه بخش گلستان خواستار ایراد سخنرانی در نماز جمعه و همچنین تاکید، به موضوع مهم رعایت بهداشت در سطح شهرستان بهارستان و احرای این مهم توسط واحدهای صنفی می باشم.

گفتنی است که در ادامه این جلسه حجت الاسلام والمسلمین صفایی با تقدیر از عملکرد مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان و همچنین معاونین شبکه بهداشت و درمان شهرستان، بیان داشت: اقدامات شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در طول سال ۹۶ تحسین برانگیز بوده است.

وی باتاکید بر اهمیت حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان در نمازجمعه، متذکر شد: از دکتر دمیریان به جهت ایراد سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه و همچنین دعوت شهروندان بهارستانی به حفظ و رعایت بهداشت دعوت می نمایم.

لازم به ذکر است که امام جمعه بخش گلستان درپایان این دیدار با تقدیر از مدیر و پرسنل شبکه بهداشت و درمان بهارستان با دعای خیر برای تمام اعضای شبکه بهداشت و درمان شهرستان، به بازدید پایان دادند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.