فرماندار شهرستان بهارستان:

اقلام مورد نیاز مردم تا ۶ ماه آینده تامین شده است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد و اقلام مورد نیاز شهروندان تا ۶ ماه آینده پیش‌بینی و تامین شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به نگرانی‌های موجود در بین شهروندان در خصوص کالاهای موردنیازشان، اذعان داشت: مسئولان بهارستان موظف شده‌اند تا اقلام مورد نیاز مردم را پیش‌بینی و برای تأمین حداکثری کالاها از شبکه توزیع برای ۶ ماه آینده اقدام کنند.

وی در ادامه به دایر بودن صنوف ضروری و تأمین مایحتاج اولیه مردم در شهرستان اشاره کرد و گفت: فروشگاه‌های زنجیره‌ای، میوه و سبزی فروشی‌ها، مراکز فروش محصولات پروتئینی و لبنی، جایگاه‌های عرضه سوخت و صنوف تأسیسات خودرو و منازل به فعالیت خود ادامه خواهند داد و تعطیل نمی شوند.

خانجانی باتاکید بر تعطیلی قنادی‌ها با نظر شبکه بهداشت و درمان بهارستان، اظهار داشت: نیروی انتظامی و پلیس راهور شهرستان با قدرت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را به اجرا می گذارند و خودروها و صنوفی را که موجب سد معبر می شوند جریمه و با آن‌ها برخورد قانونی می شود.

وی درپایان باتوجه به تأمین موادغذایی و اقلام دارویی و بهداشتی شهرستان بهارستان تا ۶ ماه آینده، خاطرنشان کرد: مسئولان صنعت، معدت و تجارت و شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان موظف به تامین و پیش‌بینی اقلام مورد نیاز مردم شده‌اند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.