سرپرست شهرداری شهرگلستان:

اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با کرونا در گلستان انجام شده است/ بوستان شهدای مدافع حرم تکمیل شده است

سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: پروژه بوستان شهدای مدافع حرم شهرگلستان تکمیل شده و آماده بهره‌برداری می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کورش خالقی سرپرست شهرداری شهرگلستان در جمع خبرنگاران با اشاره به نگرانی‌های موجود پیرامون بیماری کرونا، بیان داشت: علی‌رغم اینکه ویروس کرونا هنوز وارد کشور نشده اقدامات احتیاطی توسط مدیریت شهری گلستان جهت پیشگیری از انتشار این ویروس صورت گرفته است.

وی در ادامه به قرار گرفتن ارائه خدمات شهری مناسب در دستور کار شهرداری شهرگلستان، تصریح کرد: در همین راستا لایروبی کامل رودخانه شادچای توسط حوزه خدمات شهری مجمموعه مدیریت شهری گلستان درحال انجام می باشد.

خالقی در رابطه اهداف انجام این اقدام تکسط شهرداری شهرگلستان، اذعان داشت: این اقدام با هدف کاهش تهدیدات زیست محیطی و همچنین رعایت موارد بهداشتی درحال انجام می باشد و تا پایان لایروبی کامل رودخانه ادامه خواهد داشت.

وی همچنین به اجرای پروژه احداث بوستان شهدای مدافع حرم در شهرگلستان اشاره کرد و گفت: این پروژه در مساحتی بالغ بر ۱۴ هزار مترمربع توسط شهرداری گلستان درحال تکمیل است و در روزهای باقیمانده از ایام الله دهه مبارک فجر سال جاری به بهره‌برداری می رسد.

سرپرست شهرداری شهرگلستان درپایان باتوجه به اینکه ارتقاء سرانه‌های تفریحی و فضای سبز یکی از برنامه‌های شهرداری و شورای اسلامی شهرگلستان می باشد، خاطرنشان کرد: خوشبختانه تمهیدات لازم جهت بهره‌برداری از پروژه بوستان شهدای مدافع حرم در نظر گرفته شده و تلاش مدیریت شهری در راستای افتتاح این بوستان در دهه مبارک فجر است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.