رئیس شبکه بهداشت و درمان بهارستان:

اقدامات واحد بهداشت محیط بهارستان در طرح بسیج سلامت نوروزی؛ بسیجی‌وار بود

رئیس شبکه بهداشت و درمان بهارستان گفت: کارنامه واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در طرح بسیج سلامت نوروزی قابل قبول بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، دانوش دمیریان رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان با اشاره به اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی در بهارستان، بیان داشت: از ابتدای اجرای این طرح تا پانزده فروردین بیش از ۲۵۸۱ بازرسی بهداشتی از اماکن تحت پوشش شبکه بهداشت و درمان بهارستان به عمل آمد.
وی در ادامه با بسیجی‌وار خواندن اقدامات شبکه بهداشت و درمان بهارستان در طول اجرای طرح مذکور، تصریح کرد: در راستای حفظ سلامت شهروندان بهارستانی، واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیز همگام با سایر واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی ایران با بسیج کلیه امکانات و پرسنل بهداشت محیط برنامه سلامت نوروزی را درتمامی مناطق شهری و روستایی شهرستان اجرا کرد.
دمیریان با بیان جزئیات اجرای طرح بسیج سلامت نوروز، عنوان داشت: در این طرح کارشناسان بهداشت محیط به صورت روزانه در ساعات اداری و غیراداری و روزهای تعطیل از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و همچنین اماکن عمومی حساس بازدید کردند.
وی در ادامه باتاکید بر اینکه سلامت شهروندان و جامعه از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد، تبییم کرد: اقدامات شبکه بهداشت و درمان بهارستان در طرح بسیج سلامت نوروز به گونه‌ای بود که کلیه اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی حساس تحت نظارت و بازرسی قرارگرفتند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به لزوم برخورد با واحدهای متخلف در سطح شهرستان، خاطرنشان کرد: در این طرح بیش از ۳۱ اخطار بهداشتی صادر و ۱۲ مورد به مراجع قضایی معرفی و ۴ واحد تعطیل شد و مقدار ۶۶۴ کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته کشف و معدوم گردید و به بیش از ۲۱ مورد از شکایات مردمی نیز رسیدگی شده است.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.