شهردار شهرصالحیه:

اقدامات لازم جهت تامین امنیت بوستان‌های شهرصالحیه در دست اجرا است

شهردار شهرصالحیه گفت: مجموعه مدیریت شهری صالحیه همکاری لازم را با نیروی انتظامی شهرستان بهارستان در جهت برقراری امنیت در بوستان‌ها و پارک‌ها دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه باتاکید بر اقدامات صورت گرفته در راستای امنیت پارک‌ها  و بوستان‌ها، اظهار داشت: نیروهای انتظامی شهرستان بهارستان همپا با مجموعه مدیریت شهری در راستای ایجاد نظم و امنیت در عرصه‌های عمومی گام برمی دارد.

وی در ادامه با اشاره به تمهیدات و پیگیری‌های فرمانداری بهارستان و نیروهای انتظامی شهرستان، تصریح کرد: همه زمینه‌های مورد نیاز به جهت تامین امنیت بوستان‌های شهر و رفع هرگونه آسیب اجتماعی ایجاد شده است.

قربانی در رابطه با تجهیز بوستان‌ها و پارک‌های سطح شهرصالحیه، اذعان داشت: این اقدام که پیشتر در راستای پاسخ به نیازهای خدماتی شهروندان انجام شده است، مقدمات حضور و همگرائی شهروندان در فضاهای اجتماعی را ایجاد کرده است.

وی همچنین به همکاری مستمر مجموعه مدیریت شهری صالحیه با نیروی انتظامی شهرستان اشاره کرد و گفت: نیروهای خدماتی و حراستی شهرداری شهرصالحیه به صورت شبانه روزی در جهت ایجاد اوقاتی آرام برای شهروندان، همگام و همراه با نیروهای انتظامی بهارستان به فعالیت می پردازد.

شهردار شهرصالحیه در خصوص نزدیکی شهریور ماه و سالگرد شهادت مظلومانه شهیدان رجایی و باهنر که به عنوان هفته دولت شناخته می شود، تبیین کرد: هر سال به همت واحد زیباسازی و روابط عمومی مجموعه مدیریت شهری صالحیه، فضاسازی محیطی شهر در پوشش آذین، طراحی و نصب بنر با هدف گرامیداشت این هفته اجرائی می شود.

وی درپایان باتوجه به استفاده از تمام ظرفیت شهرداری به منظور برپایی شعائر اسلامی و گرامیداشت اعیاد و مراسمات ملی و مذهبی، افزود:  با انجام اقدامات لازم در این راستا رسالت خود را در حفظ و ارتقاء سطح فرهنگی و مذهبی شهر انجام می دهیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.