معاون خدمات شهری شهرداری نسيم شهر:

اقدامات لازم برای جلوگیری از آبگرفتگی معابر در دستور کار شهرداری قرار گرفت

معاون خدمات شهری شهرداری نسيم شهر گفت: پس از انجام بررسی‌های لازم، اقدامات پیش بینی شده برای جلوگیری از آبگرفتگی معابر در فصل سرما در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، فرداد بابایی معاون خدمات شهری شهرداری نسیم شهر با اشاره به فرا رسیدن فصل سرما و لزوم انجام برخی اقدامات، اظهار داشت: تمهیدات لازم توسط اعضای کار گروه سیلاب و مدیریت بحران شهرداری نسیم شهر پیش بینی و انجام شده است.

وی با بیان اینکه شخصاً در بررسی مناطق بخش بوستان حضور داشته است، گفت: به همراه اقبالی معاونت اداری مالی و غنی معاونت عمرانی شهرداری از برخی مناطق حادثه خیز و آبگرفتگی بخش بوستان – نسیم شهر بازدید کردیم و تمیدات لازم را نیز در دستور کار شهرداری قرار دادیم.

بابایی در ادامه به برگزاری جلساتی در این راستا اشاره کرد و اذعان داشت:  مصوبات لازم در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری نسیم شهر با حضور شورای معاونین، اعضای کار گروه سیلاب تعیین و ثبت شده‌اند.

وی باتاکید بر فرا رسیدن فصل سرد و پربارش سال، تصریح کرد: محل‌ها و نقاطی از سطح شهر که در سنوات گذشته دچار آبگرفتگی و ایجاد مشکل برای شهروندان شده‌اند، با انجام اقدامات لازم ترمیم خواهند شد.

معاون خدمات شهری نسیم شهر در رابطه با مصوبات شهرداری برای فصل سرما، بیان داشت: لایروبی رودخانه‌های فصلی شادچای و سالور، ورودی شهرک کلمه، بررسی و پیش بینی خرید و نصب تاسیسات زباله‌گیر مکانیکی، بررسی و بتن ریزی و مطالعه انتقال آب فاضلاب شهری از این محدوده، دیوار پایانه حمل و نقل نسیم شهر و ریل راه آهن به رودخانه سالور در دستور کار شهرداری و کارگروه سیلاب قرار گرفت.

وی درپایان باتوجه به اینکه اقدامات ذکر شده درصد آبگرفتگی‌های سطح شهر را تاحد بالایی کاهش خواهد داد، افزود: کاهش میزان آبگرفتگی‌ها سبب کاهش ترافیک شهری در این فصل خواهد شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.