امام جمعه بخش گلستان:

اقتدار در عرصه دفاعی و نظامی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ اعضای شورای اسلامی شهرگلستات اتحاد خود را حفظ نمایند

امام جمعه بخش گلستان گفت: اعضای شورای اسلامی شهر نماینده و معتمد مردم می باشند و باید دو سال باقی مانده از عمر دوره پنجم را قدر بدانند. امام جمعه بخش گلستان گفت: اعضای شورای اسلامی شهر نماینده و معتمد مردم می باشند و باید دو سال باقی مانده از عمر دوره پنجم را قدر بدانند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود باتاکید بر جایگاه و اهمیت عبادت در اسلام و پرستش خداوند، بیان داشت: در اهمیت عبادت همین بس که قرآن فرمود هدف از آفرینش انسان، عبادت می باشد.

وی با گرامیداشت روز مجلس و سالروز شهادت شهید مدرس، تبیین کرد: شهید مدرس چندین دوره نماینده مجلس بود اما مردمی بودن خود را از دست نداد و افتخاری برای جامعه اسلامی و حوزه‌های علمی به حساب می آید و امیدواریم نمایندگان ما همیشه مدرس محور پاسدار حقوق ملت باشند.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور در رابطه با سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا مبنی بر تروریست خواندن مردم ایران، گفت: عصبانیت و خشم ترامپ نشانه ذلالت و ناامیدی وی از تحریم‌های اعمال شده است و ایران به خوبی نشان داد که با وجود برخی مشکلات ملت ایران همچنان متحد در برابر توطئه‌های دشمنان ایستاده‌اند

وی همچنین در خصوص حمایت آمریکا از گروه‌های تروریستی در خاورمیانه، اظهار داشت: عملکرد این شیطان بزرگ برای حفظ منافع خود و هم پیمانانش واقعاً خجالت آور و شرم آور است و همانگونه که می دانید آمریکا در طول تاریخ ۲۵۰ ساله خود همیشه پرچم‌دار شرارت بوده و بنا بر آمار اعلام شده آمریکا ۹۳ درصد از حیات خود را به جنگ اختصاص داده است.

امام جمعه بخش گلستان با تقدیر و تشکر از فعالیت‌های شهرداری و شورای اسلامی شهرگلستان، تصریح کرد: اعضای شورای اسلامی شهر نماینده و معتمد مردم می باشند و باید دو سال باقی مانده از عمر دوره پنجم را قدر بدانند و اگر ایرادی در روند کاری شهردار وجود دارد، آن را با گفت‌وگو و اتناد رفع نمایند، چراکه گلستان روند پیشرفت مناسبی را در پیش گرفته و مردم نیز به خوبی این مهم را درک می کنند.

وی درپایان باتوجه به دستاوردهای انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: اقتدار در عرصه دفاعی و نظامی از جمله مهمترین دستاوردهای انقلاب می باشد و با وجود اینکه در دوران دفاع مقدس حتی سیم خاردار و سلاح‌های ساده را از کشورهای دیگر وارد می کردیم، امروز با تلاش شهدا و مجاهدت مجاهدان و زحمت مهندسان گمنام به پیشرفتی بسیار خوب رسیده‌ایم به شکلی که امروز علاوه‌بر تامین نیاز خود به ده‌ها کشور دنیا نیز سلاح صادر می کنیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.