افزایش تأییدصلاحیت‌های انتخابات شورای شهر

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان تهران گفت: تاکنون تأیید صلاحیت شدگان به ۱۶۸۱ نفر رسیده است در حالی که پیش از این، تعداد آن‌ها ۱۶۷۲ نفر بود و تا پایان امشب احتمالاً افزایش می‌یابد. به گزارش بهارستانه ، حسین طلا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره نتیجه بررسی […]

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان تهران گفت: تاکنون تأیید صلاحیت شدگان به ۱۶۸۱ نفر رسیده است در حالی که پیش از این، تعداد آن‌ها ۱۶۷۲ نفر بود و تا پایان امشب احتمالاً افزایش می‌یابد.

به گزارش بهارستانه ، حسین طلا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره نتیجه بررسی تأیید صلاحیت‌های چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: نتیجه نهایی تأیید صلاحیت‌ها تا امشب به اتمام می‌رسد و تا 13 خرداد جمع‌بندی‌های نهایی از طریق فرمانداری‌ها اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه کسانی که نسبت به احکام اولیه اعتراض داشته‌اند در هیأت مرکزی اعتراضات آنها در حال بررسی است گفت: از 13 تا 15 خرداد فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها اسامی نهایی را از طریق آگهی‌های رسمی و رسانه‌ها اعلام می‌کند.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا استان تهران خاطرنشان کرد: تاکنون تأیید صلاحیت شدگان به 1681 نفر رسیده است که پیش از این تعداد آن‌ها 1672 نفر بود و تا پایان امشب قطعا افزایش می‌یابد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.