شهردار نسیم شهر:

افراد لایق در پست‌های مدیریتی روی کار می آیند/ نسیم شهر نیاز به ایجاد معابر جدید دارد

شهردار نسیم شهر گفت: پس از انجام بررسی‌های لازم افراد لایق و شایسته در پست‌های مدیریتی معرفی خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس شوندی شهردار نسیم شهر با اشاره به لزوم انجام درست وظایف در هر مسئولیتی برای پیشرفت شهر، اظهار داشت: به‌منظور بهبود بازده و روند کاری، افراد لایق و مناسب در پست‌های مدیریتی نسیم شهر به کار گرفته می شوند.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه هر فردی و در هر پستی می بایست تنها به فکر خدمت به مردم باشد، تبیین کرد: به زودی اسامی افرادی که در برخی پست‌ها روی کار خواهند آمد، توسط مدیریت شهری نسیم شهر اعلام خواهد شد.

شوندی هچنین به عملیات نصب و تعویض تابلوهای شهری اشاره کرد و گفت: عملیات نصب تابلوهای راهنمای مسیر نسیم شهر با نصب دو عدد تابلوی بزرگ در بلوار پایانه این شهر به کار خود ادامه می دهد.

وی در خصوص انجام عملیات نصب تابلوهای راهنمای شهر یا تعویض آن‌ها، بیان داشت: از جمله ماموریت‌های معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری ساماندهی تابلوهای راهنمای مسیر جهت هدایت صحیح رانندگان و مسافران به مسیرهای مورد نظر است، تا از سردرگمی رانندگان و مشکلات دیگر جلوگیری شود.

شهردار نسیم شهر باتاکید بر اینکه شهر نیاز به ایجاد معابر و دسترسی‌های جدید دارد، تشریح کرد: به منظور کاهش ترافیک این عملیات از سرگرفته شده و به زودی شاهد نصب سایر تابلوهای راهنمای مسیر در محل‌های مورد نیاز در سطح شهر خواهیم بود

وی درپایان باتوجه به لزوم انتخاب افراد لایق برای اداره امور، خاطرنشان کرد: محمود رضایی با دستور مدیریت شهری نسیم شهر کار خود را به‌عنوان سرپرست اداره آرامستان باغ بهشت شهرداری نسیم شهر شروع کرده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.