افتتاح یک پروژه عمرانی برای بار سوم در شهرگلستان

مجموعه مدیدیت شهری گلستان در کمال تعجب قصد دارد پروژه ساماندهی فاز سوم رودخانه شادچای را برای بار سوم در این شهر افتتاح کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، گاهاً پیش می آید که یک پروژه را پیش از تکمیل شدن نهایی به جهت استفاده از بخش تکمیل شده آن و خدمت‌رسانی سریع‌تر، افتتاح می کنند و پس از تکمیل نهائی برای بار آخر آن را به شکل کلی افتتاح می نمایند که امری قابل قبول و منطقی به شمار می رود.

اما در شهرگلستان شهرستان بهارستان که در طول یک سال گذشته تماماً اتفاقات عجیب و نگرران کننده در آن رخ داده است، قرار است که یک پروژه عمرانی برای سومین بار پیاپی در طول یک سال اخیر با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شود.

گفتنی است که شهرداری و شورای اسلامی شهرگلستان برای بار سوم در طول یک سال گذشته بنر پروژه ساماندهی فاز سوم رودخانه شادچای را در سطح شهر اکران کردند و خبر از افتتاح مجدد این پروژه دادند.

بنابر این گزارش پروژه ساماندهی فاز سوم رودخانه شادچای شهرگلستان پیش از این یک بار در هفته دولت سال ۹۷ و یک بار دیگر هم در ایام دهه فجر سال ۹۷ با حضور مسئولین به بهره‌برداری رسیده است و گویا مجموعه مدیدیت شهری گلستان درپی هتریک در افتتاح این پروژه در هفته دولت سال جاری می باشد.

این شرایط صبر شهروندان گلستانی را لبریز کرده و صدای اعتراض آن‌ها را بلند کرده است، چراکه عملکرد شهرداری و شورای اسلامی این شهر روز به روز غی قابل قبول‌تر می شود و می توان حضور رحیم پرچگانی شهردار تازه نفس این شهر را تنها امید گلستان و ساکنان آن برای خروج از وضعیت نگران‌کننده فعلی و بازگشت به مسیر پیشرفت و توسعه می باشد.

درپایان لازم به ذکر است که بدون شک مردم از وعده‌ها و قول‌های بدون عمل منتخبان خود در شورای اسلامی شهر خسته شده‌اند و انتظار عملکردی مثبت و قابل قبول را از شورای شهرگلستان دارند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.