اعمال محدودیت های کرونایی در بهارستان

فرماندار شهرستان بهارستان از اعمال محدودیت های کرونایی وضعیت نارنجی در شهرستان خبر داد.

به گزارش بهارستانه،هادی تمهیدی فرماندار شهرستان بهارستان با اعلام اینکه شهرستان در وضعیت نارنجی قرار دارد اظهار کرد: از امروز تمام محدودیت‌های وضعیت نارنجی در سطح شهرستان  اعمال می‌شود.

وی افزود: با توجه به تراکم بالای جمعیت،  شرایط شهرستان بهارستان به گونه‌ای است که وقوع پیک‌های شدید کرونایی متصور می باشد . از این رو رعایت دقیق دستورالعمل‌ها و مصوبات ستاد مبارزه با کرونا متناسب با شرایط نارنجی از ضرورت دو چندانی برخوردار است.

فرماندار بهارستان بر تشدید نظارت بر رستوران‌ها، مراکز عرضه غذا و مواد غذایی، فروشگاه های زنجیره‌ای تاکید کرد و افزود: کنترل مراکز خرید و تجمع، نظارت بر رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی، ارائه آموزش و بازدیدهای مشترک به منظور اعمال محدودیت‌های در شرایط نارنجی از جمله مواردی است که می بایست عملیاتی شود.

تمهیدی با بیان اینکه فعالیت مشاغل گروه ۳ و ۴ تا اطلاع ثانوی ممنوع است،  تصریح کرد: به دلیل نارنجی شدن شهرستان مشاغل سه و چهار  از جمله فعالیت کلیه سالن‌های ورزشی، آرایشگاه‌های زنانه، چایخانه‌ها و کافه‌ها ممنوع است.

وی افزود: برگزاری هر گونه مراسم ترحیم و عروسی، مسابقات و مراسماتی که منجر به تجمعات شود ممنوع است و برگزار کنندگان مراسمات به مراجع قضائی معرفی خواهند شد.

فرماندار بهارستان گفت: فعالیت غذاخوری‌ها و رستوران‌ها فقط به صورت بیرون بر بوده و باید از پذیرش مشتری خودداری کنند.

رئیس ستاد  مدیریت و مقابله با ویروس کرونای شهرستان بهارستان در پایان یادآور شد: براساس بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور ادارات ارائه دهنده خدمات ضروری با حضور ۷۰ درصد و سایر ادارات با حضور ۵۰ درصد پرسنل ارائه خدمت خواهند کردند.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.