اعضا جدید شوراهای اسلامی گلستان و نسیم شهر معرفی شدند

به دنبال سلب عضویت اعضا شوراهای اسلامی شهرهای گلستان و نسیم شهر در شهرستان بهارستان، عضوهای جدید این شوراها مشخص شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، صبح روز گذشته مراسم تحلیف ابراهیم ابراهیمی عضو علی‌البدل شورای اسلامی نسیم شهر برگزار گردید تا عضویت او از این پس در این شورا رسمیت داشته باشد و جایگزین عضو سلب عضویت شده شود.

بنابر این گزارش، سعید آذرکیش عضو پیشین این شورا به دلیل نداشتن کارت پایان خدمت در روز نام نویسی انتخاب شوراها سلب عضویت گردید و ابراهیمی جایگزین او در شورای اسلامی نسیم شهر شد که نکته قابل توجه مشخص شدن مشکل عضو سلب عضویت شده بعد از گذشت بیش از نیمی از عمر شورا می باشد.

همچنین گفتنی است که بنابه گفته علی حسنی رئیس شورای اسلامی شهرگلستان فردا یک عضو جدید به شورای اسلامی این شهر راه پیدا می کند و جایگزین یکی دیگر از اعصای سلب عضویت شده در این شورا می شود.

رئیس شورای اسلامی شهرگلستان با اشاره به برگزاری مراسم تحلیف یک عضو علی‌البدل این شورا، اذعان داشت: از فردا قاسم علیزاده به ترکیب اصلی شورای اسلامی شهرگلستان راه پیدا می کند و فعالیت خود را به صورت رسمی در این شورا آغاز می نماید.

وی همچنین در رابطه با جزئیات تحلیف این عضو علی‌البدل، خاطرنشان کرد: بر اساس نامه فرمانداری شهرستان بهارستان، فردا علیزاده جایگزین یکی از اعضای تعلیق شده شورای اسلامی شهرگلستان می شود.

درپایان لازم به ذکر است که انتظار می رود با معرفی اعضای جدید و سلب عضویت اعضای متخلف سابق از شورای اسلامی این دو شهر، دیگر شاهد بروز تخلفاتی نظیر نداشتن کارت پایان خدمت، مشکلات مالی و… نباشیم و اعتماد شهروندان بیش از این نسبت به نمایندگانشان از بین نرود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.