اعزام دانشگاهیان به عتبات آغاز شد

روند اعزام دانشگاهیان به عتبات از امروز ۲۴ مردادماه با اعزام زائرانی از بوشهر و تهران آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه به نقل از خبرگزاری فارس، نام‌نویسی نوزدهمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات از اوایل مردادماه آغاز شد و در مدت زمان تعیین شده بیش از ۵۰ هزار نفر از دانشگاهیان ثبت‌نام کردند.

با توجه به محدودیت‌های موجود، امکان اعزام تمامی متقاضیان وجود ندارد به همین دلیل از میان افرادی که نام‌نویسی کرده بودند، قرعه‌کشی صورت گرفت و اسامی پذیرفته‌شدگان برای سفر به عتبات اعلام شد.

در این دوره ۱۸۶ کاروان با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در قالب ۱۱۶ کاروان به صورت هوایی و ۷۰ کاروان به صورت زمینی به عتبات اعزام می‌شوند.

اولین گروه اعزام دانشگاهیان به عتبات از امروز ۲۴ مردادماه آغاز می‌شود که زائرانی از استان‌های بوشهر و تهران به عتبات سفر می‌کنند.

همچنین سایر گروه‌ها نیز بر اساس زمان‌بندی مشخص شده به عتبات اعزام می‌شوند که روند اعزام دانشگاهیان به عتبات در نوزدهمین دوره تا اول آبان‌ماه ادامه دارد.

هزینه اعزام دانشگاهیان به عتبات به صورت هوایی از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و به صورت زمینی از یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان پیش‌بینی شده است که دانشگاهیان می‌توانند از تسهیلات بانکی دو میلیون تومانی برای این سفر معنوی بهره ببرند.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.