اعتراض ۷۰ نفر از خریداران پروژه نارنجستان در شهر اندیشه

70 نفر از خریداران پروژه نارنجستان واقع در شهر جدید اندیشه با ارسال نامه‌ای به خبرگزاری فارس نسبت به پایمال شدن حقوق خود اعتراض کردند.

به گزارش ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌به نقل از خبرگزاری فارس،‌‌ این نامه که به امضای این معترضان و خریداران رسیده است، نشان می‌دهد که خریداران نسبت به پایمال شدن حقوق خود شکایت و اعتراض دارند.

مهرداد صیادی نماینده خریداران در تماس با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، گفت: ۷۰ نفر از خریداران پروژه نارنجستان واقع در شهر اندیشه به شماره ثبت ۲۴۰۷۳۷ از سال ۹۲ با پرداخت ۱۵ میلیارد تومان به تعاونی مسکن مخابرات استان تهران نسبت به خرید واحدهای ۱۲۳ متری اقدام کردند، اما با گذشت زمان هیات مدیره جدید این پروژه اعلام می‌کند که قراردادهایی که به امضای مدیرعامل سابق تعاونی مخابرات رسیده است را قبول ندارد.

وی با اشاره به اینکه این پروژه آماده است و ساخت واحدها به اتمام رسیده است، گفت: این ۷۰ نفر به دادگاه شکایت کرده و دادگاه شهریار، شعبه ۱۰۴ کیفری نسبت به این شکایت رای قانونی داده و اعلام کرده که این قراردادها نافذ و درست است، اما متاسفانه هیات مدیره جدید این واحدها را بنا به دلایل مختلف تحویل نمی‌دهد.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.