اصول سلامت، ایمنی و بهداشت به فعالان صنایع در بهارستان آموزش داده شد

اصول سلامت، ایمنی و بهداشت در طول برگزاری کارگاه آموزشی با همین عنوان به فعالان صنایع در بهارستان آموزش داده شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کارگاه آموزشی دستورالعمل سلامت، ایمنی و بهداشت عوامل اجرایی پسماند با حضور مشفق کارشناس برنامه خود اظهاری کارفرمایان، خیری کارشناس برنامه پسماند معاونت بهداشت دانشگاه و جمعی دیگر از کارشناسان شبکه بهداشت و درمان بهارستان در راستای آموزش کارشناسان بهداشت حرفه‌ای شاغل در صنایع، مراکز بهداشتی درمانی و نمایندگان شهرداری‌های تابعه از حوزه خدمات شهری شهرستان صبح امروز در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان برگزار گردید.

هونجانی کارشناس مسئول بهداشت حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان بهارستان در این کارگاه آموزشی در رابطه با دستورالعمل سلامت، ایمنی و بهداشت عوامل اجرایی، شرح وظایف مدیران اجرایی پسماند در خصوص پیاده‌سازی ۱۲ مبحث موجود در این دستورالعمل به جهت تامین، حفظ و همچنین ارتقاء عوامل اجرایی پسماند مطالبی را به حاضرین در جلسه آموزش داد.

در ادامه کارگاه آموزشی مذکور واحدی کارشناس بهداشت حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان بهارستان باتاکید بر اهمیت برنامه خود اظهاری کارفرمایان در محیط کار، پیرامون راهنمای تکمیل چک لیست‌های مربوطه و لزوم مشارکت کارفرما و کارشناس بهداشت حرفه‌ای صنعت به فراگیران آموزش‌های لازم را داد.
در طول کارگاه آموزشی برگزار شده، احمدی کارشناس بهداشت آب شبکه بهداشت و درمان بهارستان در رابطه با اهمیت بهداشت آب در تامین سلامت و جلوگیری از شیوع بیماری‌های واگیردار توضیحاتی را به شرکت‌کنندگان در این کارگاه ارائه داد.

لازم به ذکر است که درپایان کارگاه آموزشی دستورالعمل سلامت، ایمنی و بهداشت عوامل اجرایی پسماند به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده پاسخ داده شد تا ابهامات احتمالی نیز رفع گردد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.