اصول اطفاء حریق منازل مسکونی به شهروندان بهارستانی آموزش داده می شود

اصول اطفاء حریق ساختمان و منازل مسکونی از طریق برگزاری دوره‌های آموزشی در شهرستان بهارستان به شهروندان بهارستانی آموزش داده می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نخستین کارگاه آموزشی اطفاء حریق ساختمان و منازل مسکونی در راستای آموزش شهروندان بهارستانی و با حضور کارشناسان سازمان آتش‌نشانی در محل ساختمان انجمن معلولین نشاط شهرستان بهارستان برگزار گردید.

گفتنی است که کارگاه آموزشی مذکور با هدف آموزش اصول ایمنی و بایدها و نبایدها در هنگام مواجه با حریق منازل مسکونی به همت انجمن معلولین نشاط بهارستان و با همکاری سازمان‌ آتش‌نشانی شهرگلستان برگزار گردید که با استقبال خوبی از سوی شهروندان بهارستانی مواجه شد.

بنابر این گزارش، در طول کارگاه آموزشی برگزار شده مطالبی نظیر آموزش عملی استفاده از کپسول آتش‌نشانی، آموزش روش صحیح اطفاء حریق لوازم برقی منزل، آموزش واکنش صحیح به آتش سوزی ناشی از گاز شهری، آموزش اطفاء حریق ناشی از روغن‌های خوراکی در آشپزخانه‌ها و مهمترین نکات کاربردی پشگیری از آتش سوزی توسط کارشناسان به حاضرین در این کلاس آموزشی، ارائه گردید.

لازم به ذکر است که درپایان کارگاه آموزشی اطفاء حریق ساختمان و منازل مسکونی به سئوالات حاضرین در کلاس پیرامون مطالب ارائه شده توسط کارشناسان سازمان آتش‌نشانی و در راستای رفع ابهامات احتمالی پاسخ داده شد.

ناگفته نماند که دوره دوم این کارگاه به زودی برگزار می شود که شرکت در آن برای تمامی شهروندان بهارستانی رایگان بوده و مردم می توانند با تماس با شماره ۵۶۸۶۷۵۵۰ برای شرکت در دوره بعدی این کارگاه آموزشی ثبت نام کنند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.