اصلی ترین وظایف مسئولین در برهه کنونی چیست؟

امام جمعه بخش گلستان شهرستان بهارستان گفت: ملاحظه وضعیت اقشار نیازمند جامعه از اصلی ترین وظایف مسئولین در برهه کنونی است.

به گزارش بهارستانه، فرایند تهیه وتدارک ۵۰۰ بسته ارزاق و کمک معیشتی که  حاوی ۱۶ مورد از اقلام ضروری مورد نیاز خانوارهای نیازمند بود توسط خیرین و دستگاه های دولتی شهر صالحیه تهیه و بین نیازمندان توزیع گردید.

طی این مراسم هادی تمهیدی فرماندار شهرستان بهارستان و حجت الاسلام والمسلمین نورپور امام جمعه بخش گلستان از این اقدام خیرخواهانه خیرین در شهر صالحیه بازدید کردند.

امام جمعه بخش گلستان در این بازدید ضمن اعلام خرسندی از این اقدام مدیریت شهری صالحیه خیرخواهانه جهت ملاحظه شرایط اقشار کم برخوردار اظهار کرد: از ابتدای پیدایش ویروس منحوس کرونا، مجموعه مدیریت شهری صالحیه با لحاظ قرار دادن تدابیر مطلوب مدیریتی شرایط را به گونه ای رقم زده اند که می توان اذعان کرد که مدیریت تنها در احداث پروژه و کارهای عمرانی بسنده نمی شود و می بایست به ابعاد کلان تری از این تعریفات که همان کرامت منزلت انسان است، توجه ویژه نمود که خوشبختانه این امر در صالحیه، نمود بیرونی بارزی دارد.

وی تعامل، مشارکت و وفاق رویه میان مجموعه شهری و شورای شهر را عامل کلیدی در پیشبرد کارهایی از این دست عنوان کرد و افزود: اقدامات موثر در شهر اخلاق و فضلیت، برخاسته از مدیریت یکپارچه میان این دو نهاد است که فارغ از هیاهو و حاشیه در عموم زمینه های خدمات رسانی در حال انجام رسالت ذاتی خود در مسند کاری می باشند که جای بسی تقدیر است.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.