فرماندار شهرستان بهارستان:

اصلاح نظام اجتماعی سخت‌تر و نیازمند صرف زمان بیشتر می باشد/ آسیب تکدی‌گری در بهارستان زیاد دیده نمی شود

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: حضور متکدیان در سطح شهرها به ویژه در تهران می تواند سبب آسیب زدن به شخصیت و پرستیژ ملی شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران به برگزاری نشست کارگروه تخصصی، اجتماعی و فرهنگی استان تهران اشاره کرد و تبیین کرد: بدوت شک حضور متکدیان در کنار هتل‌ها و سفارتخانه‌های شهرها باعث آسیب زدن به شخصیت ملی ایرانیان شده و چهره شهر تهران را به عنوان پایتخت ایران نازیبا می کند.
وی در ادامه باتاکید بر اینکه تعداد متکدیان در بهارستان زیاد نمی باشد، اظهار داشت: درحال حاضر آسیب تکدی‌گری در سطح شهرستان بهارستان زیاد دیده نمی شود، که علت آن می تواند ورود بیشتر متکدیان به تهران باشد
سلیمان‌پور با اشاره به اهمیت ویژه حوزه اقتصاد در شرایط فعلی و با وجود تحریم‌ها، عنوان داشت: دولت تدبیر و امید درصدد اصلاح نظام اقتصادی کشور می باشد، که این اقدام، اقدام بسیار مهمی به شمار می رود.

وی همچنین با بیان برخی مشکلات موجود در حوزه اقتصاد و لزوم توجه و رسیدگی به این مشکلات، تصریح کرد: امروز ما شاهد بی‌اعتمادی در حوزه اقتصادی می باشیم که این امر می تواند به موضوع نگران کننده‌ای تبدیل شود

فرماندار شهرستان بهارستان در رابطه با موضوع اصلاح نظام اجتماعی و تلاش دولت در این راستا، اذعان داشت: بدون تردید اصلاح نظام اجتماعی سخت‌تر و نیازمند صرف زمان بیشتر می باشد و باید تلاش‌های زیادی در این جهت صورت پذیرد.

وی درپایان باتوجه به برگزاری نشست ستاد گرامیداشت ایام الله دهه فجر، خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی در راستای برگزاری جشن ۴۰ سالگی انقلاب، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب، اطلاع رسانی پیرامون دستاوردها و خدمات دولت به شهروندان بهارستانی از مصوبات نشست برگزار شده، بود.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.