اصلاح الگوی مصرف آب هدف مشترک ادارات آبفا و فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان

درپی دیدار مدیر سازمان آبفای شهرستان بهارستان با سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، ایجاد فرهنگ بهره برداری درست از آب در دستور کار این دو اداره قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، رضازاده مدیر سازمان آبفای شهرستان بهارستان با حضور در دفتر غلامرضا آبکار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان در راستای گسترش همکاری بین این دو اداره به گفت‌وگو نشستند.

بنابر این گزارش نشست مذکور به منظور بررسی راه‌های اطلاع رسانی عمومی در حوزه فاضلاب شهری برگزار گردید که راهکارهای مناسبی در طول این نشست بررسی و مناسب‌ترین راهکار در راستای اجرا در سطح شهرستان انتخاب گردید.

مدیر سازمان آبفای شهرستان بهارستان در این نشست با اشاره به اهمیت توجه و نگاه ویژه به وضعیت فاضلاب شهری، اذعان داشت: درحال حاضر استفاده صحیح از آب‌های برگشتی به محیط زیست از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد و نیازمند توجه ویژه‌ای است.

وی در ادامه باتاکید بر اهمیت همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این راستا، تصریح کرد: از این اداره می خواهم تا به نحو شایسته‌ای در رابطه با اطلاع رسانی از طریق خبرنگاران و خبرگزاری‌های سطح شهرستان مساعدت لازم را انجام دهد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان در ادامه نشست مذکور با تشکر از زحمات سازمان آبفای شهرستان، بیان داشت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان آماده همکاری با اداره آبفا می باشد.

وی درپایان باتوجه به لزوم ایجاد الگوی مصرف آب، خاطرنشان کرد: در راستای اصلاح الگوی مصرف آب و  همچنین ایجاد فرهنگ بهره برداری از این نعمت الهی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان، خبرنگاران و نشریات محلی و سراسری و همچنین سایت‌های خبری سطح شهرستان آماده همکاری می باشند تا هرچه سریعتر این فرهنگ به بهترین شکل ممکن در بهارستان ایجاد شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.